Oferty pracyOpiekun sprzedaży
Opiekun sprzedaży Jobman Group Sp. z o.o. Warszawa (mazowieckie)
Opiekun sprzedaży Jobman Group Sp. z o.o. Warszawa (mazowieckie) Aplikuj Opublikowano 12 stycznia 2017, do końca 23 dni

Jobman Group Sp. z o.o. - Agencja Pracy Tymczasowej zarejestrowana pod nr 2163 - poszukuje kandydatów na stanowisko Opiekuna Sprzedaży

Miejsce pracy : Miasteczko Orange, AL. Jerozolimskie 160

Zadania na stanowisku:

  • Wsparcie rozwoju i koordynacji działań sprzedażowych na poszczególnych rynkach B2B
  • analiza historyczna danych i trendów sprzedaży
  • komunikacja założeń, trendów, prognoz i wypracowanych na ich podstawie planów do wszystkich zainteresowanych stron
  • wprowadzanie niezbędnych korekt do planu i nadzorowanie realizacji zmian

Jesteś idealnym kandydatem jeżeli:

  • Posiadasz pierwsze doświadczenie w sprzedaży oraz obsłudze klienta biznesowego;
  • Jesteś świetnym negocjatorem i sprzedawcą
  • Masz analityczny umysł
  • Pojęcia z zakresu analizy sprzedaży nie są Ci obce
  • Świetnie radzisz sobie z Excelem
  • Rozmowa w języku angielskim nie stanowi dla Ciebie żadnego problemu

Oferujemy:

  • Atrakcyjny pakiet benefitów: Karta Multisport, Ubezpieczenie na życie, Opieka medyczna
  • Realna możliwość rozwoju
  • Pracę dla znanej firmy o ugruntowanej pozycji na runku
  • Satysfakcję z wykonywanej pracy

Aplikacje należy przesyłać za pomocą formularza. Niezbędne jest wyrażenie zgody dotyczącej przetwarzania danych osobowych.

(Data aktualizacji: czwartek, 12 stycznia 2017)
inne

oferty pracodawcy

Warszawa (mazowieckie)
Opublikowano wczoraj
Białystok (podlaskie)