Oferty pracyElektryk DSB - Norwegia
Elektryk DSB - Norwegia Oslo (Norwegia)
Elektryk DSB - Norwegia Oslo (Norwegia) Aplikuj Opublikowano 7 lutego 2017, do końca 1 dzień

W związku z nowym, dużym projektem zapraszamy do aplikowania na stanowisko:

Elektryk DSB

Ilość wakatów: 15

Miejsce pracy: Norwegia (Oslo, Bergen)

Nr ref.: Elektryk DSB 1/17

Obowiązki:

- praca związana z demontażem/montażem instalacji elektrycznych na projektach

Wymagania:

- uprawnienia norweskie DSB

- min. 2-letnie doświadczenie zawodowe

- komunikatywna znajomość języka angielskiego lub norweskiego

Pracodawca norweski oferuje:

- atrakcyjne wynagrodzenie

- możliwa długa współpraca

- umowa na warunkach norweskich

- pomoc w znalezieniu zakwaterowania

Prosimy o przesłanie  CV w języku angielskim lub norweskim oraz referencji pisemnych lub telefonicznych.

W przesyłanych dokumentach proszę pamiętać o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych.Umieszczenie w CV zgody jest warunkiem niezbędnym do wzięcia udziału w procesie rekrutacji.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

(Data aktualizacji: wtorek, 7 lutego 2017)