Oferty pracyTechnolog
Technolog Częstochowa (śląskie)
Technolog Częstochowa (śląskie) Aplikuj Opublikowano 18 kwietnia 2017, do końca 1 dzień

Progresso dla swojego Klienta, międzynarodowej firmy produkcyjnej z branży motoryzacyjnej, poszukuje osób na stanowisko:

Technolog

Miejsce pracy: Częstochowa

Obowiązki:

  • Nadzór nad istniejącymi procesami technologicznymi oraz wdrażanie nowych,

  • Optymalizacja technologii produkcji,

  • Przygotowywanie i zarządzanie dokumentacją techniczną,

  • Udział w przygotowaniu i przeprowadzaniu produkcji części testowych,

  • Kontrola wewnętrznych działań związanych z rozwojem produktu,

  • Nadzór technologiczny nad pracą maszyn i urządzeń,

  • Przygotowywanie instrukcji pracy i instrukcji kontrolnych,

  • Udział w przygotowywaniu FMEA,

  • Współpraca w ocenie kosztów produkcyjnych, udział w wycenie realizacji poszczególnych projektów.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne (preferowane mechanika i budowa maszyn, inżynieria materiałowa),

  • Minimum 2- letnie doświadczenie na stanowisku Technologa, mile widziane w branży motoryzacyjnej,

  • Znajomość konstrukcji maszyn produkcyjnych,

  • Znajomość zagadnień i procesów technologicznych,

  • Praktyczna znajomość obsługi programów typu CAD,

  • Praktyczna znajomość narzędzi Flow Chart, Control Plan, FMEA, PPAP, APQP,

  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym,

  • Znajomość rysunku technicznego,

  • Prawo jazdy kat. B,

  • Umiejętność organizacji pracy, dyspozycyjność, umiejętność rozwiązywania problemów.

Oferujemy:

  • Stabilną pracę w międzynarodowej firmie,

  • Umowę bezpośrednio z Pracodawcą,

  • Możliwość rozwoju zawodowego,

  • Wspierające środowisko pracy.

Osoby spełniające wymogi, zainteresowane ofertą proszone są o nadsyłanie CV ze zdjęciem oraz LM na adres praca @progresso.net.pl.
W tytule wiadomości proszę wpisać stanowisko oraz miejsce pracy.
Informujemy, iż kontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
[Certyfikat MPiPS: 540]

(Data aktualizacji: wtorek, 18 kwietnia 2017)