Oferty pracyPrzedstawiciel Handlowy ds. Poligrafii
Przedstawiciel Handlowy ds. Poligrafii Polski HR Temporary Work Kraków (małopolskie)
Przedstawiciel Handlowy ds. Poligrafii Polski HR Temporary Work Kraków (małopolskie) Aplikuj Opublikowano 22 lutego 2017, do końca 1 dzień

 Polski  HR  –  Temporary  Work  to agencja  rekrutacyjna  wyspecjalizowana w pracy tymczasowej. Współpracujemy z renomowanymi pracodawcami działającymi w różnych branżach, dlatego przez cały rok znajdziesz u nas oferty pracy przy ciekawych projektach na terenie całego kraju. Należymy do  Polskiego  HR  S.A., który na międzynarodowym rynku pracy funkcjonuje od 1999 r. i zrekrutował już ponad 150 000 pracowników.

 Polski HR – Temporary Work Sp. z o.o. jako Agencja Rekrutacyjna jest wpisana przez Marszałka Województwa Małopolskiego do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem 10736.

Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy osób chętnych do pracy na stanowisku:

Przedstawiciel Handlowy ds. Poligrafii

Opis stanowiska:

  • Aktywne poszukiwanie nowych klientów dla firmy;
  • Utrzymywanie dobrych kontaktów z klientami współpracującymi z firmą;
  • Nadzorowanie procesów produkcyjnych zamówień;
  • Przygotowywanie ofert i badanie rynku;

Poszukujemy osoby, która posiada doświadczenie w poligrafii nabyte podczas
pracy w dziale handlowym lub na stanowisku związanym z produkcją. Inne cechy
idealnego kandydata to:

  • wykształcenie średnie lub wyższe (także studenci zaoczni)
  • przyjazna osobowość i wysoka kultura osobista
  • mobilność, prawo jazdy kat. B
  • znajomość lokalnego rynku poligraficznego będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • Pracę w młodym i zgranym zespole;
  • Miłą atmosferę;
  • Możliwość rozwoju interpersonalnego- szkolenia, konferencje;
  • Praca o umowę na stałe;
  • Wynagrodzenie podstawowe plus prowizja;

Zainteresowanych Kandydatów prosimy o przesyłanie CV na adres: iryna.luchak@polskihr.pl, z dopisaną klauzulą: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy, potrzebnych w procesie rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. Nr 133 poz. 883)”.

Lub kontakt telefoniczny +48 883 340 248

Informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

(Data aktualizacji: środa, 22 lutego 2017)