Oferty pracyCieśla szalunkowy - zbrojarz (prefabrykacja) (ECC/02/17)
Cieśla szalunkowy - zbrojarz (prefabrykacja) (ECC/02/17) Weegree Floriffoux (Belgia)
Cieśla szalunkowy - zbrojarz (prefabrykacja) (ECC/02/17) Weegree Floriffoux (Belgia) Aplikuj Opublikowano 22 lutego 2017, do końca 1 dzień

WEEGREE jest firmą działającą w obszarach outsourcingu zatrudnienia, technologii informatycznych oraz consultingu HR. Od 10 lat współpracujemy z klientami z Belgii, Holandii i Polski. Solidność, wysoka jakość i indywidualne podejście do każdego projektu to nasze największe atuty. Wieloletnie doświadczenie pozwala zrozumieć nam potrzeby rynku, co owocuje budowaniem długotrwałych relacji.

 Cieśla szalunkowy - zbrojarz

(prefabrykacja)

Miejsce pracy: Floriffoux

 Opis stanowiska:

  • Praca w firmie zajmującej się produkcją betonowych części takich jak kręgi, rury, rynienki ściekowe, krawężniki, studzienki.
  • Montaż i demontaż szalunków systemowych i tradycyjnych oraz wykonywanie zbrojeń.
  • Produkcja nowych szalunków.
  • Wykonywanie szalunków pod konstrukcje betonowe.
  • Produkcja zbrojenia z prętów i siatki zbrojeniowej.
  • Praca w oparciu o rysunek techniczny.

 Wymagania:

  • Min. 4 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku.
  • Znajomość języka francuskiego.
  • Umiejętność pracy na podstawie rysunku technicznego.
  • Własny samochód - mile widziany.

 Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie.
  • Mieszkanie bezpłatne, w pełni wyposażone.
  • Gwarantowane ubezpieczenie w Polsce i za granicą.
  • Możliwość wypłacania zaliczek przez pierwszy miesiąc zatrudnienia.
  • Zdalną opiekę konsultanta przez cały okres trwania projektu.
  • Zwracane koszty amortyzacji samochodu oraz dojazdów do pracy.
  • Gwarantowane 40 godzin pracy w tygodniu (możliwość nadgodzin).
  • Ubrania robocze oraz sprzęt do pracy.
  • Pomoc przy organizacji wyjazdu do Belgii.
  • Dawno nie używałeś języka obcego? Weegree oferuje przyśpieszony kurs doszkalający dla wybranych kandydatów!

Dodatkowe informacje:

  • Kontakt telefoniczny: 77 543 18 52, 77 543 18 53.

(Data aktualizacji: środa, 22 lutego 2017)
inne

oferty pracodawcy

Chorzów (śląskie)
Opublikowano dzisiaj
Sosnowiec (śląskie)