Oferty pracyOPERATOR WÓZKA WYSOKIEGO SKŁADOWANIA / MAGAZYNIER, Belgia
OPERATOR WÓZKA WYSOKIEGO SKŁADOWANIA / MAGAZYNIER, Belgia Link2europe Sp. z o.o. Agencja Rekrutacyjna Willebroek (Belgia)
OPERATOR WÓZKA WYSOKIEGO SKŁADOWANIA / MAGAZYNIER, Belgia Link2europe Sp. z o.o. Agencja Rekrutacyjna Willebroek (Belgia) Aplikuj Opublikowano 22 lutego 2017, do końca 1 dzień

Link2europe Sp. z o.o. (nr certyfikatu 4570) to firma specjalizująca się w rekrutacji i selekcji pracowników. Dla naszego klienta -  jednej z największych belgijskich firm logistycznych zatrudniającej około 400 pracowników w 6 magazynach, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

OPERATOR WÓZKA WYSOKIEGO SKŁADOWANIA / MAGAZYNIER, Belgia

Miejsce pracy: Gent

Praca od zaraz!

Opis stanowiska:

Do obowiązków zatrudnionych osób będzie należeć częściowo re-lokalizacja towaru na magazynie, załadunek i rozładunek towaru. Obsługa wózka widłowego wysokiego składowania (typu reach truck). Do obowiązków należeć również będzie praca w magazynach przy zbieraniu zamówień (artykuły ogrodowe). Skanowanie produktów, rozładunek towaru, obsługa wózka typu BT.

Praca na okres wakacyjny - do końca września.

Wymagania:

  • doświadczenie jako operator wózka widłowego typu reach truck
  • poświadczenie w pracy jako order picker
  • dobra znajomość języka angielskiego, francuskiego lub holenderskiego - warunek konieczny
  • certyfikat na operatora wózka widłowego typu reach truck
  • gotowość do podjęcia od zaraz
  • umiejętność pracy w grupie
  • własny samochód - warunek konieczny!

Oferujemy:

  • wynagrodzenie 12.02€ brutto
  • bony żywnościowe wartości 5€ ( 1.09€ wkład pracownika), za każdy dzień pracy
  • dodatek wakacyjny 15,38% rocznych zarobków brutto
  • premię roczną w wysokości 8,27% rocznych zarobków brutto (pod warunkiem przepracowania minimum 65 dni)
  • pomoc polskojęzycznego koordynatora
  • 36 godzin pracy tygodniowo

Potrącane z wynagrodzenia:

  • zakwaterowanie płatne przez pracownika 80€ tygodniowo
  • ubezpieczenie płatne przez pracownika ok. 7,5€ miesięcznie

Informacje dodatkowe:

Wszystkie zainteresowane osoby proszę o aplikowanie w języku polskim oraz angielskim  (wraz z dokładnym opisem obowiązków na każdym zajmowanym stanowisku) poprzez naszą stronę internetową: www.link2europe.pl ("oferty pracy", "zagranica", wybór odpowiedniego stanowiska), co umożliwia łatwiejsze i szybsze rozpatrzenie Państwa kandydatury w przyszłych procesach.

Prosimy o umieszczenie w CV klauzuli o treści:
"Zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. nr 133 poz. 883, z póżn.zm.) niniejszym oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonej obecnie oraz w przypadku nieskorzystania z mojej oferty dla celów niniejszej rekrutacji również w przyszłych procesach rekrutacji prowadzonych przez Link2europe Sp. z o.o”

CV bez klauzuli nie będą brane pod uwagę!

Z wybranymi kandydatami za pomocą skype lub osobiście przeprowadzany będzie test wiedzy zawodowej.

Polub nas na facebooku:

(Data aktualizacji: środa, 22 lutego 2017)
inne

oferty pracodawcy

Belgia (Belgia)
Opublikowano wczoraj
Bruges (Belgia)
Opublikowano 27 kwietnia 2017