Oferty pracyKIEROWCA C+E w transporcie regionalnym, Belgia
KIEROWCA C+E w transporcie regionalnym, Belgia Link2europe Sp. z o.o. Agencja Rekrutacyjna Cała Belgia (Belgia)
KIEROWCA C+E w transporcie regionalnym, Belgia Link2europe Sp. z o.o. Agencja Rekrutacyjna Cała Belgia (Belgia) Aplikuj Opublikowano 22 lutego 2017, do końca 1 dzień

Link2europe Sp. z o.o. (nr certyfikatu 4570) to firma specjalizująca się w rekrutacji i selekcji pracowników. Dla naszego klienta – międzynarodowej firmy logistycznej - poszukujemy kandydatów na stanowisko:

KIEROWCA C+E

w transporcie regionalnym,

Belgia

Opis stanowiska:

Przewóz towarów na terenie Belgii między magazynami firmy, lub przy dystrybucji produktów do supermarketów

W zależności od potrzeb pomoc przy rozładunku / załadunku ciężarówki.

 Wymagania:

min. 2 lata doświadczenia na podanym stanowisku (mile widziane doświadczenie zdobyte poza granicami Polski)

prawo jazdy C+E - kod 95 w prawie jazdy warunek konieczny!

dobra znajomość języka angielskiego, niderlandzkiego lub francuskiego

karta kierowcy / cyfrowy tachograf

dyspozycyjność

znajomość czasów jazdy i odpoczynku i stosowanie się do nich

umiejętność podłączania i odłączania kontenerów

chęć podjęcia pracy na stałe

Oferujemy:

atrakcyjne wynagrodzenie + dodatki

nadgodziny płatne dodatkowo

pracę od poniedziałku do piątku, na dłuższy okres czasu, z możliwością pracy na stałe

opiekę polskiego koordynatora

dopełnienie formalności związanych z wyjazdem

premie i dodatki wg prawodawstwa belgijskiego

dodatek wakacyjny - 15,38%  zarobków brutto z danego roku

premia roczna-  8.27%  zarobków brutto (po przepracowaniu minimum 65 dni w roku)

Potrącane z wynagrodzenia:

koszty zakwaterowania: 80€/tydzień

ubezpieczenie 7,5€ / miesiąc

SUPER OFERTA!
Nie masz doświadczenia na tym stanowisku? Poleć nam kogoś, kto ma!

Nie szukasz już pracy? Poleć nam kogoś, kto szuka!
Zapłacimy aż 150 zł za każdą poleconą osobę, która zostanie zatrudniona na stanowisku KIEROWCY C+E i przepracuje minimum 1 miesiąc.
Polecasz – zarabiasz! Bez żadnego wysiłku!

Dodatkowe informacje:

Wszystkie zainteresowane osoby proszę o aplikowanie w języku polskim oraz angielskim (wraz z dokładnym opisem obowiązków na każdym zajmowanym stanowisku) poprzez naszą stronę internetową: www.link2europe.pl

Prosimy o umieszczenie w CV klauzuli o treści:
"Zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. nr 133 poz. 883, z póżn.zm.) niniejszym oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonej obecnie oraz w przypadku nieskorzystania z mojej oferty dla celów niniejszej rekrutacji również w przyszłych procesach rekrutacji prowadzonych przez Link2europe Sp. z o.o”

CV bez klauzuli nie będą brane pod uwagę!

Polub nas na facebooku:

(Data aktualizacji: środa, 22 lutego 2017)
inne

oferty pracodawcy

Willebroek (Belgia)
Opublikowano wczoraj
Lokeren, Belgia (Belgia)
Cała Belgia (Belgia)