Oferty pracyPROJEKTANT / ASYSTENT PROJEKTANTA BRANŻY ELEKTRYCZNEJ
PROJEKTANT / ASYSTENT PROJEKTANTA BRANŻY ELEKTRYCZNEJ Katowice (śląskie)
PROJEKTANT / ASYSTENT PROJEKTANTA BRANŻY ELEKTRYCZNEJ Katowice (śląskie) Aplikuj Opublikowano 8 marca 2017, do końca 1 dzień

Biuro Projektów Budownictwa Komunikacyjnego TRAKT Sp. z o.o. sp. k. świadczy usługi projektowania i nadzoru budowlanego w zakresie obiektów komunikacyjnych. Obecnie do siedziby w Katowicach poszukujemy osoby na stanowisko:

PROJEKTANT / ASYSTENT PROJEKTANTA BRANŻY ELEKTRYCZNEJ

Miejsce pracy: Katowice (śląskie)

Nr ref: ZEL-2017/jobs.pl

    Zakres obowiązków:
  • udział w projektowaniu budowy lub przebudowy sieci elektroenergetycznych średniego i wysokiego napięcia, sieci oświetlenia drogowego,
  • udział w nadzorach autorskich.
Wymagania:
  • ukończone studia wyższe kierunkowe,
  • doświadczenie zawodowe w projektowaniu sieci elektroenergetycznych niskiego i średniego napięcia, sieci oświetlenia drogowego,
  • doświadczenie zawodowe w projektowaniu sieci elektroenergetycznych wysokiego napięcia - mile widziane,
  • umiejętność obsługi komputera i dobra znajomość oprogramowania AutoCAD (warunek konieczny), Libre Office/Ms Office (warunek konieczny), Dialux (mile widziane),
  • uprawnienia budowlane w specjalności elektrycznej – wymagane na stanowisku Projektanta,
  • rzetelność, samodzielność, systematyczność i odpowiedzialność,
  • umiejętność pracy zespołowej.
Oferujemy:
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • premie motywacyjne zależne od wyników pracy Kandydata,
  • komfortowe warunki pracy oraz stosowanie najnowszych technologii w projektowaniu,
  • udział w ambitnych zadaniach projektowych dających szerokie możliwości rozwoju zawodowego.

(Data aktualizacji: środa, 8 marca 2017)