Oferty pracyProjektant lub Asystent Projektanta Branży Mostowej
Projektant lub Asystent Projektanta Branży Mostowej Katowice (śląskie)
Projektant lub Asystent Projektanta Branży Mostowej Katowice (śląskie) Aplikuj Opublikowano 8 marca 2017, do końca 1 dzień

Biuro Projektów Budownictwa Komunikacyjnego TRAKT Sp. z o.o. sp. k. świadczy usługi projektowania i nadzoru budowlanego w zakresie obiektów komunikacyjnych. Obecnie do siedziby w Katowicach poszukujemy osoby na stanowisko:

Projektant lub Asystent Projektanta Branży Mostowej

Miejsce pracy: Katowice (śląskie)

Nr ref: ZM 2017-01/jobs.pl

    Zakres obowiązków:
  • udział w projektowaniu obiektów inżynierskich: mostów, wiaduktów, murów oporowych i innych,
  • udział w nadzorach autorskich i inwestorskich.
Wymagania:
  • doświadczenie zawodowe w projektowaniu obiektów inżynierskich,
  • ukończone studia wyższe kierunkowe,
  • uprawnienia projektowe w specjalności mostowej lub konstrukcyjnej – wymagane na stanowisko Projektanta,
  • umiejętność obsługi komputera (Ms Office, AutoCAD),
  • umiejętność pracy zespołowej,
  • rzetelność, samodzielność, systematyczność, odpowiedzialność.
Oferujemy:
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • premie motywacyjne zależne od wyników pracy Kandydata,
  • komfortowe warunki pracy,
  • udział w ambitnych zadaniach projektowych dających szerokie możliwości rozwoju zawodowego.

(Data aktualizacji: środa, 8 marca 2017)