Oferty pracyProgramista C++ z biblioteką QT
Programista C++ z biblioteką QT Dories Aria Warszawa (śląskie)
Programista C++ z biblioteką QT Dories Aria Warszawa (śląskie) Aplikuj Opublikowano 24 lutego 2017, do końca 1 dzień

Dla naszego klienta poszukujemy Programisty C++ ze znajomością środowiska QT, którego praca będzie polegała na tworzeniu oprogramowania wykorzystywanego w inteligentnych budynkach, centralach monitoringu i  telewizji dozorowej

Miejsce pracy:

WARSZAWA

Wymagania i obowiązki:

  • Wykształcenie informatyczne  lub pokrewne
  • Dobra znajomość programowania współbieżnego
  • Dobra znajomość programowania obiektowego w C++
  • Znajomość różnych systemów operacyjnych od strony programisty
  • Znajomość narzędzi programistycznych
  • Komercyjne doświadczenie w zakresie programowania w języku C/C++ z biblioteką QT
  • Znajomość języka angielskiego
  • Znajomość  systemu kontroli wersji GIT

 Oczekiwania:

  • Talent do projektowania oprogramowania
  • Skuteczność
  • Sumienność w realizacji założonych celów
  • Zaangażowanie w projekty

 Proponujemy:

  • Zatrudnienie w pełnym wymiarze godzinowym,
  • ZWygodną formę umowy: o pracę/ B2B/ dzieło/ zlecenie,
  • Ciekawy projekt oparty o Qt,
  • Wsparcie za pomocą Jira, Testlink i Confluence,
  • Przyjazną i otwartą atmosferę pracy,
  • Pakiet opieki medycznej,

Prosimy o zamieszczenie klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz.U.z 2014r., poz.1182 ze zm.).

(Data aktualizacji: piątek, 24 lutego 2017)
inne

oferty pracodawcy

Warszawa (mazowieckie)
Opublikowano 7 czerwca 2018
Opublikowano 6 czerwca 2018
Siedlce (mazowieckie)