Oferty pracyKucharz (JJS/02/17)
Kucharz (JJS/02/17) Weegree Opole (opolskie)
Kucharz (JJS/02/17) Weegree Opole (opolskie) Aplikuj Opublikowano 24 lutego 2017, do końca 1 dzień

WEEGREE jest firmą działającą w obszarach outsourcingu zatrudnienia, technologii informatycznych oraz consultingu HR. Od 10 lat współpracujemy z klientami z Belgii, Holandii i Polski. Solidność, wysoka jakość i indywidualne podejście do każdego projektu to nasze największe atuty. Wieloletnie doświadczenie pozwala zrozumieć nam potrzeby rynku, co owocuje budowaniem długotrwałych relacji.

Kucharz

Miejsce pracy: Opole

Opis stanowiska:

  • Praca w restauracji serwującej kuchnię tradycyjną.
  • Przygotowywanie zup oraz sosów.
  • Przygotowywanie dodatków do dań głównych.
  • Dbanie o czystość powierzchni kuchennej oraz sprzętu.

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy na stanowisku kucharza.
  • Zamiłowanie do gotowania.
  • Aktualna książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych.
  • Dyspozycyjność oraz chęć do pracy.

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa + premie).
  • Pracę w systemie zmianowym.
  • Pracę w zgranym zespole.
  • Możliwość rozwoju.

Dodatkowe informacje:

  • Kontakt telefoniczny: 77 552 43 47 lub 77 543 18 40

(Data aktualizacji: piątek, 24 lutego 2017)
inne

oferty pracodawcy

Herstal (Belgia)
Opublikowano 18 sierpnia 2017
Święcice (mazowieckie)
Chorzów (śląskie)