Oferty pracyKucharz
Kucharz GP People Meklemburgia (Niemcy)
Kucharz GP People Meklemburgia (Niemcy) Aplikuj Opublikowano 24 lutego 2017, do końca 1 dzień

GP People jako Agencja Zatrudnienia (certyfikat w KRAZ nr 9274) od 2002 roku z powodzeniem wspiera małe i duże przedsiębiorstwa w optymalizacji procesów zarządzania personelem. Naszym doświadczeniem chętnie dzielimy się również z pracownikami, wspierając ich na każdym etapie drogi zawodowej. Liczne nagrody, których jesteśmy dumnymi posiadaczami, świadczą o naszym profesjonalizmie i pasji, z jaką oddajemy się pracy w HR. By dowiedzieć się więcej, odwiedź nasz profil na Facebooku i GoldenLine.

Dla niemieckiego hotelu poszukujemy Kandydata na stanowisko:

Kucharz

nr referencyjny: KUC/03/17
miejsce pracy: 19089 Crivitz OT Basthorst
region: Meklemburgia

Opis stanowiska:

  • praca na stanowisku kucharza

Oczekujemy:

  • doświadczenie na podobnym stanowisku
  • znajomość języka niemieckiego w mowie

Nasz Klient oferuje:

  • umowę o pracę na czas nieokreślony na warunkach niemieckich
  • 40 h pracy tygodniowo (5 dni w tygodniu), w weekendy możliwe nadgodziny
  • atrakcyjne wynagrodzenie 9,95€/h
  • umeblowane zakwaterowanie w pokoju 2 - osobowym w kwocie 150 euro (dostęp do kuchni i
  • łazienki ma 6 osób)
  • wyżywienie (1 darmowy posiłek dziennie)
  • 24 dni urlopu rocznie
  • dostęp do Internetu
  • szkolenia
  • pomoc przy meldunku, ubezpieczeniu, otwarciu konta bankowego

Kontakt:

GP People oddział w Toruniu, 605 372 100

e-mail.: sdanielewska@gppeople.pl

(Data aktualizacji: piątek, 24 lutego 2017)
inne

oferty pracodawcy

Halle (Niemcy)
Opublikowano wczoraj
Bydgoszcz (kujawsko-pomorskie)