Oferty pracyProgramista C++ / Programista układów sterowania HMI
Programista C++ / Programista układów sterowania HMI Erlangen, Norymberga, Ingolstadt (Niemcy)
Programista C++ / Programista układów sterowania HMI Erlangen, Norymberga, Ingolstadt (Niemcy) Aplikuj Opublikowano 27 marca 2017, do końca 12 dni

PersonalPilot (KRAZ 15273) jest agencją pracy i doradztwa personalnego z siedzibą w Krakowie. Zajmujemy się rekrutacją kandydatów poszukujących pracy w Niemczech.

      Oferujemy zatrudnienie na warunkach niemieckich z niemiecką umową o pracę, ubezpieczeniem oraz pozostałymi świadczeniami socjalnymi.

 Dla naszego niemieckiego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Programista C++ / Programista układów sterowania HMI
Nr ref.: PP/53

Miejsce pracy: Niemcy,  Erlangen

Zakres obowiązków:

  • tworzenie witryn i aplikacji internetowych
  • tworzenie witryn klientów
  • tworzenie modelu/ grafiki / kontroli struktur podstaw programowania C++ / QT
  • tworzenie grafiki witryn i aplikacji dzięki wytycznych kodów CSS3 / struktur QML
  • praca nad specyfikacją oraz realizacją aplikacji w zakresie budowy maszyn
  • praca nad stylizacją standardowych witryn dla ekranów prezentacji i wskazówki dla użytkownika w zakresie paneli dotykowych
  • zajmowanie się ergonomią pojedyńczych elementów obsługi i funkcji aplikacji (zajmowanie się ich inżynierią oraz grafiką)

Wymagania:

  • dobra znajomość języka niemieckiego i/lub angielskiego
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • ukończone studia z zakresu informatyki/ elektrotechniki
  • znajomość języka HMI
  • dobra znajomość języka programowania C++
  • mile widziane doświadczenie w pracy z systemem Windows i Linux, jak również Visual Studio, Qt i QML
  • mile widziana znajomość JavaScript
  • pierwsze doświadczenia w kształtowaniu ergonomii programowania systemów
  • rozumienie technicznej obsługi maszyn
  • elastyczność, niezawodność
  • zdolności komunikacyjne, mediacyjne
  • umiejętność pracy w zespole
  • doświadczenie w pracy z pakietem MS Office (tworzeniem prezentacji)
  • prawo jazdy kat. B
  • mile widziany własny samochód

Zapewniamy:

  • umowę o pracę z niemieckim pracodawcą (nie w delegacji)
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • składki oraz podatki odprowadzane w Niemczech przez Pracodawcę
  • ubezpieczenie dla Pracownika i jego rodziny
  • pomoc w organizacji wyjazdu
  • zakwaterowanie zorganizowane przez Pracodawcę
  • stałą opiekę koordynatorów
  • możliwość udziału w szkoleniach
  • respektowane prawo do urlopu

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV na podany adres mailowy

Jesteśmy również do Państwa dyspozycji pod numerem telefonu: +48 122 100 221

Prosimy o zawarcie w dokumentach aplikacyjnych poniższej klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922)

(Data aktualizacji: poniedziałek, 27 marca 2017)