Oferty pracyKucharz - NIEMCY
Kucharz - NIEMCY Polski HR Search& Selection Całe Niemcy (Niemcy)
Kucharz - NIEMCY Polski HR Search& Selection Całe Niemcy (Niemcy) Aplikuj Opublikowano 27 lutego 2017, do końca 1 dzień

Polski HR International to nowoczesna agencja rekrutacyjna,
która operuje na międzynarodowym rynku pracy.

Łączymy polskich pracowników z pracodawcami z całej Europy, którzy prowadzą działalność w różnych branżach. Należymy do Polskiego HR S.A., który funkcjonuje na międzynarodowym rynku HR od 1999 r. Polski HR International Sp. z o. o. jako Agencja Rekrutacyjna jest wpisana przez Marszałka Województwa Małopolskiego do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem 7562.

KUCHARZ

Miejsce pracy: Całe Niemcy

Zadania:

*Przygotowywanie i rekomendowanie potraw
*Współpraca z innymi osobami w zespole

Wymagania:

*ZNAJOMOŚĆ JĘZYKA NIEMIECKIEGO na poziomie KOMUNIKATYWNYM
*Doświadczenie na stanowisku Kucharza
*Umiejętność obsługi urządzeń typowych dla kuchni
*Dyspozycyjność do wyjazdu do Niemiec na dłuższy okres czasu

Oferujemy:

*Bezpłatne zakwaterowanie
*Profesjonalną i miłą atmosferę w pracy
*Szkolenie pozwalające wykonywać swoją zadania z przyjemnością
*Umowę zlecenie z składkami
*Zarobki w EUR
*Dodatkowe ubezpieczenie

(Data aktualizacji: poniedziałek, 27 lutego 2017)