Oferty pracyPielęgniarka/ Pielęgniarz Niemcy
Pielęgniarka/ Pielęgniarz Niemcy Niemcy, Europa (Niemcy)
Pielęgniarka/ Pielęgniarz Niemcy Niemcy, Europa (Niemcy) Aplikuj Opublikowano 13 marca 2017, do końca 1 dzień

Firma RÜBSAM CuraVita poszukuje kandydatow na stanowisko:

Pielęgniarka/ Pielęgniarz Niemcy

Miejsce pracy: Fulda, Frankfurt nad Menem

Obowiązki:

  • opieka nad pacjentami ambulatoryjnymi, w sędziwym wieku, opieka psychospołeczna

  • asysta przy zabiegach

  • zmiana opatrunków, pobieranie krwi, podawanie lekarstw

  • praca w profesjonalnym teamie

Wymagania

  • ·         komunikatywna znajomość języka niemieckiego – poziom B1/B2
  • ·         wykształcenie pielęgniarskie – studia licencjackie/ szkoła pielęgniarska – ukończone wykształcenie po 2004 roku
  • ·         doświadczenie zawodowe ( dajemy szanse również osobom, które dopiero zaczynają prace zawodową)
  • ·         prawo jazdy kategorii B
  • ·         gotowość do przesiedlenia na teren Niemiec

Oferujemy:

  • ·         umowę o pracę na czas nieokreślony na warunkach niemieckich
  • ·         ubezpieczenie socjalne i zdrowotne
  • ·         punktualne, zgodne z umiejętnościami wynagrodzenie
  • ·         diety za przepracowany dzień i rozliczenie kosztów przejazdów
  • ·         zajmujemy się formalnościami dotyczącymi nostryfikacji dyplomu
  • ·         oferujemy pomoc przy znalezieniu mieszkania
  • ·         dokształcanie fachowe
  • ·         płatny urlop
  • ·         premie roczne

Osoby zainteresowane naszą ofertą prosimy o przesłanie Cv wraz z klauzulą o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych na nasz adres mailowy.
W tytule prosimy podać nazwę stanowiskaPielęgniarka/ Pielęgniarz
Dodatkowe informacje na temat naszych ofert otrzymają Państwo pod
numerami telefonów:
+ 48 518 102 029; + 49 661 50080804

(Data aktualizacji: poniedziałek, 13 marca 2017)