Oferty pracyPrzedstawiciel handlowy - branża poligraficzna
Przedstawiciel handlowy - branża poligraficzna Polski HR Temporary Work Bolechowice (małopolskie)
Przedstawiciel handlowy - branża poligraficzna Polski HR Temporary Work Bolechowice (małopolskie) Aplikuj Opublikowano 28 lutego 2017, do końca 1 dzień

P olski  HR  –  Temporary  Work  to agencja  rekrutacyjna  wyspecjalizowana w pracy tymczasowej. Współpracujemy z renomowanymi pracodawcami działającymi w różnych branżach, dlatego przez cały rok znajdziesz u nas oferty pracy przy ciekawych projektach na terenie całego kraju. Należymy do  Polskiego  HR  S.A., który na międzynarodowym rynku pracy funkcjonuje od 1999 r. i zrekrutował już ponad 150 000 pracowników.

 Polski HR – Temporary Work Sp. z o.o. jako Agencja Rekrutacyjna jest wpisana przez Marszałka Województwa Małopolskiego do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem 10736.

Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy Osób chętnych do pracy na stanowisku:

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY W BRANŻY POLIGRAFICZNEJ

Lokalizacja: Bolechowice

Opis stanowiska:

Aktywne poszukiwanie nowych klientów dla firmy;

Utrzymywanie dobrych kontaktów z klientami współpracującymi z firmą;

Nadzorowanie procesów produkcyjnych zamówień;

Przygotowywanie ofert i badanie rynku;

Oczekujemy:

wykształcenie średnie lub wyższe (także studenci zaoczni)

doświadczenie na podobnym stanowisku

przyjazna osobowość i wysoka kultura osobista

mobilność, prawo jazdy kat. B

znajomość lokalnego rynku poligraficznego będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

Pracę w młodym i zgranym zespole;

Miłą atmosferę;

Możliwość rozwoju interpersonalnego- szkolenia, konferencje;

Wynagrodzenie podstawowe plus prowizja;

Zainteresowanych Kandydatów prosimy o przesyłanie CV na adres:

agnieszka.ciejka@polskihr.pl

 z dopisaną klauzulą: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy, potrzebnych w procesie rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. Nr 133 poz. 883)”.

(Data aktualizacji: wtorek, 28 lutego 2017)