Oferty pracyPraca dla tokarzy!
Praca dla tokarzy! Jobman Szczecin Gorzów Wielkopolski (lubuskie)
Praca dla tokarzy! Jobman Szczecin Gorzów Wielkopolski (lubuskie) Aplikuj Opublikowano 28 lutego 2017, do końca 1 dzień

Jobman Group Sp. z o.o. - Agencja Pracy Tymczasowej zarejestrowana pod nr 2163 - poszukuje osób chętnych do podjęcia pracy tymczasowej.

Zadania:

• Obróbka materiałów metalowych

Wymagania:

• Wykształcenie w specjalności operator maszyn skrawających, tokarz lub ukończony kurs zawodowy

• Uprawnienia do obsługi tokarni

Oferujemy:

• Stabilne zatrudnienie

• Atrakcyjne wynagrodzenie

• Możliwośc zdobycia cennego doświadczenia

• Pracę w systemie równoważnym

Oczekujemy:

• Zaangażowania i odpowiedzialności w wykonaniu powierzonych zadań

• Chęci do pracy

• Dokładności

(Data aktualizacji: wtorek, 28 lutego 2017)