Oferty pracyPolkowice-Pakowacz 13zł brutto/h - od zaraz!
Polkowice-Pakowacz 13zł brutto/h - od zaraz! Oddział Legnica Polkowice,Lubin (dolnośląskie)
Polkowice-Pakowacz 13zł brutto/h - od zaraz! Oddział Legnica Polkowice,Lubin (dolnośląskie) Aplikuj Opublikowano 28 lutego 2017, do końca 1 dzień

Agencja Pracy Pollux Sp. z o.o. Jest obecnie na polskim rynku usług HR od 2006 roku. Do tej pory powstały odziały w 9 miastach: Świdnicy, Legnicy, Wrocławiu, Poznaniu, Strzelcach Opolskich, Przemyślu, Częstochowie, Oławie oraz w Charkowie. Działalność firmy koncentruje się przede wszystkim na przeprowadzaniu procesów rekrutacyjnych dla klientów z rejonu Polski oraz Holandii.

Dla naszego Klienta z terenu Polkowic poszukujemy kandydatów na stanowisko:

PAKOWACZ

OPIS STANOWISKA:

Prace polegające na pakowaniu, sortowaniu i transporcie obuwia

WYMAGANIA:

- zdolności manualne

- chęci do pracy

- dyspozycyjność

OFERUJEMY:

- pracę w systemie 3 zmianowym

- atrakcyjne wynagrodzenie

(Data aktualizacji: wtorek, 28 lutego 2017)