Oferty pracyPRACOWNIK ADMINISTRACYJNO-BIUROWY (STAŻYSTA)
PRACOWNIK ADMINISTRACYJNO-BIUROWY (STAŻYSTA) Żory, Wodzisław Śląski, Mikołów, Knurów, Cieszyn (śląskie)
PRACOWNIK ADMINISTRACYJNO-BIUROWY (STAŻYSTA) Żory, Wodzisław Śląski, Mikołów, Knurów, Cieszyn (śląskie) Aplikuj Opublikowano 10 kwietnia 2017, do końca 1 dzień

Pracownik Administracyjno-Biurowy (Stażysta)

Numer referencyjny: PS/17

śląskie / Żory

Zakres obowiązków:

Dla naszego Klienta - renomowanej firmy produkcyjnej z siedzibą w Żorach - poszukujemy kandydatów na stanowisko:

PRACOWNIK ADMINISTRACYJNO-BIUROWY (STAŻYSTA)
Nr ref. PS/17
Miejsce pracy: Żory

Opis stanowiska:
- pomoc w dziale administracyjno-biurowym,
- obsługa dokumentacji i korespondencji,
- pomoc i udział przy tworzeniu i zarządzaniu dokumentacją,
- pomoc w czynnościach organizacyjnych,
- współpraca z innymi działami,
- inne czynności biurowe.

Wymagania:

- wykształcenie min. średnie,
- umiejętność obsługi komputera,
- dobra znajomość programów MS Office (Word, Excel),
- komunikatywna znajomość języka angielskiego,
- umiejętność organizacji pracy własnej,
- samodzielność i chęć podejmowania nowych wyzwań,
- łatwość w nawiązywaniu kontaktów i umiejętność pracy w zespole.

Oferujemy:

- możliwość zdobycia pierwszych doświadczeń zawodowych poprzez odbycie 6-miesięcznego stażu w renomowanej firmie produkcyjnej,
- zatrudnienie po odbytym stażu,
- perspektywę rozwoju i dalszej kariery zawodowej w firmie,
- przyjazną atmosferę.

(Data aktualizacji: poniedziałek, 10 kwietnia 2017)