Oferty pracyMechanik Pojazdów Ciężarowych
Mechanik Pojazdów Ciężarowych GP People Reykjavik (Islandia)
Mechanik Pojazdów Ciężarowych GP People Reykjavik (Islandia) Aplikuj Opublikowano 1 marca 2017, do końca 1 dzień

GP People jako Agencja Zatrudnienia (certyfikat w KRAZ nr 9274) od 2002 roku z powodzeniem wspiera małe i duże przedsiębiorstwa w optymalizacji procesów zarządzania personelem. Naszym doświadczeniem chętnie dzielimy się również z pracownikami, wspierając ich na każdym etapie drogi zawodowej. Liczne nagrody, których jesteśmy dumnymi posiadaczami, świadczą o naszym profesjonalizmie i pasji, z jaką oddajemy się pracy w HR. By dowiedzieć się więcej, odwiedź nasz profil na Facebooku i GoldenLine.

Aktualnie dla naszego islandzkiego Klienta poszukujemy zaangażowanej i zmotywowanej osoby na stanowisko:

Mechanik Pojazdów Ciężarowych

nr referencyjny: MPC/03/17
miejsce pracy: Reykjavik
region: Islandia

Opis stanowiska:

  • Naprawa i obsługa techniczna samochodów ciężarowych
  • Bieżąca konserwacja i przeglądy samochodów ciężarowych

Wymagania:

  • udokumentowane doświadczenie na stanowisku mechanika pojazdów ciężarowych
  • wykształcenie zawodowe
  • szeroka wiedza z zakresu mechaniki pojazdów
  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
  • mile widziane prawo jazdy kat.C lub C+E

Oferujemy:

  • legalne zatrudnienie u islandzkiego pracodawcy
  • pracę w pełnym wymiarze godzinowym plus nadgodziny
  • pomoc pracodawcy w wynajęciu mieszkania (czynsz opłaca pracownik)
  • zwrot za przelot do Reykjaviku.

Osoby zainteresowane, proszone są o nadsyłanie swoich CV poprzez przycisk APLIKUJ.

Jednocześnie prosimy o zamieszczenie klauzuli o następującej treści:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn.29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz.Ust.nr.133 poz. 88

(Data aktualizacji: środa, 1 marca 2017)
inne

oferty pracodawcy

Toruń (kujawsko-pomorskie)
Opublikowano wczoraj
Ołtarzew (mazowieckie)
Opublikowano 27 marca 2017