Oferty pracyPracownik biurowy z j.rumuńskim-umowa o pracę, wysokie zarobki OD ZARAZ
Pracownik biurowy z j.rumuńskim-umowa o pracę, wysokie zarobki OD ZARAZ Wroclaw (dolnośląskie)
Pracownik biurowy z j.rumuńskim-umowa o pracę, wysokie zarobki OD ZARAZ Wroclaw (dolnośląskie) Aplikuj Opublikowano 22 maja 2017, do końca 1 dzień

Walter-Fach-Kraft Personal GmbH - niemiecka Agencja Pośrednictwa Pracy poszukuje osoby na stanowisko:

PRACOWNIK BIUROWY Z JĘZYKIEM RUMUŃSKIM

Miejsce pracy: Wrocław

Zakres obowiązków:

  • tłumaczenie na język rumuński treści ze strony www oraz wewnętrznych dokumentów,

  • redagowanie ogłoszeń o pracę w języku rumuński,

  • wprowadzanie ogłoszeń o pracę na rumuńskie portale internetowe,

  • praca stacjonarna w biurze (nie ma możliwości pracy zdalnej).

Wymagania:

  • biegła znajomość języka rumuńskiego w mowie i w piśmie,

  • mile widziane wykształcenie kierunkowe,

  • mile widziana znajomość rumuńskiego rynku pracy.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • pracę w pełnym wymiarze godzin w centrum Wrocławia,

  • niemieckie standardy zarządzania,

  • atrakcyjne wynagrodzenie,

  • rozwój osobisty w szeregach firmy,

  • pracę w młodym, dynamicznym zespole.

Jeżeli spełniasz wszystkie wymagania zawarte w ofercie, wyślij CV ze zdjęciem

(Data aktualizacji: poniedziałek, 22 maja 2017)