Oferty pracySortowacz odpadów komunalnych
Sortowacz odpadów komunalnych time2work sp. z o.o. Opole, Velbert (opolskie)
Sortowacz odpadów komunalnych time2work sp. z o.o. Opole, Velbert (opolskie) Aplikuj Opublikowano 2 marca 2017, do końca 1 dzień

Wnosimy na polski rynek usług HR nowoczesność i pomysł na biznes pełen elastyczności i kreatywności pod szyldem Agencji Outsourcingowej Time2Work Sp. z o.o. (KRAZ 13395) Jesteśmy skutecznym doradcą zarówno dla pracodawców jak i dla pracowników. Dając z siebie wszystko nie ograniczamy się do szablonowych usług tradycyjnych agencji pracy, naszym założeniem jest ewoluowanie wraz z rynkiem. W aktualnym procesie rekrutacyjnym, dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Sortowacz odpadów komunalnych

Obowiązki:

  • sortowanie odpadów komunalnych w hali na ziemi

Wymagania:

  • znajomość języka niemieckiego w stopniu komunikatywnym
  • mile widziane prawo jazdy kat. B i własny samochód
  • doświadczenie w pracy w branży recyklingowej
  • umiejętność pracy w zespole
  • motywacja do pracy za granicą

Oferujemy:

  • zatrudnienie bezpośrednio u niemieckiego pracodawcy
  • praca przez 40 godzin tygodniowo
  • stawka: 9,23 euro brutto/ godzinę
  • zakwaterowanie opłacane przez pracodawcę (miejsce w dwuosobowym pokoju)
  • miejsce pracy: Velbert (k. Düsseldorfu)

 Dołącz do naszego zespołu! Aplikuj!

Wyślij CV na adres: dominika@time2work.com.pl lub przez "Aplikuj"

Więcej informacji można uzyskać pod nr. tel: 504603489, 502084236

Prosimy o informację w tytule maila na jaką ofertę Państwo aplikują.

Nie jesteś pewny/a czy spełniasz nasze wymagania?

Napisz - odpowiadamy na każde zgłoszenie!

  Rozpatrywane będą kandydatury zawierające  klauzulę:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez okres 2 lat dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji przez Time2work sp. z o.o. oraz podmioty związane. (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; (tekst jednolity: Dz.U. z 2016 poz. 922)."

(Data aktualizacji: czwartek, 2 marca 2017)