Oferty pracyProgramista frezarek CNC HEIDENHAIN (BFH/02/17)
Programista frezarek CNC HEIDENHAIN (BFH/02/17) Weegree Lommel (Belgia)
Programista frezarek CNC HEIDENHAIN (BFH/02/17) Weegree Lommel (Belgia) Aplikuj Opublikowano 2 marca 2017, do końca 1 dzień

WEEGREE jest firmą działającą w obszarach outsourcingu zatrudnienia, technologii informatycznych oraz consultingu HR. Od 10 lat współpracujemy z klientami z Belgii, Holandii i Polski. Solidność, wysoka jakość i indywidualne podejście do każdego projektu to nasze największe atuty. Wieloletnie doświadczenie pozwala zrozumieć nam potrzeby rynku, co owocuje budowaniem długotrwałych relacji.

Programista frezarek CNC HEIDENHAIN

Miejsce pracy: Lommel

Opis stanowiska:

  • Programowanie i obsługa 5-osiowej frezarki Matec 30HV lub DMG DMF Linear 360 ze sterowaniem HEIDENHAIN iTNC 530.
  • Samodzielne mocowanie części na frezarce oraz decydowanie o sposobie frezowania.
  • Obróbka części ze stali i stali nierdzewnej.
  • Praca zarówno na małych jak i dużych elementach.
  • Produkcja jednostkowa - od 1 do 20 sztuk.
  • Dwuzmianowy system pracy.

Wymagania:

  • Doświadczenie: minimum 3 lata w pracy na stanowisku programisty frezarek ze sterowaniem HEIDENHAIN.
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego lub niemieckiego.
  • Umiejętność czytania rysunku technicznego.
  • Mile widziana umiejętność odczytywania pliki z formatu .STEP-FILES (lub Inventor).
  • Mile widziana umiejętność pracy na oprogramowaniu CAD/CAM EdgeCAM.
  • Własny samochód.
  • Dyspozycyjność, sumienność i samodzielność.

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie.
  • Mieszkanie bezpłatne, w pełni wyposażone.
  • Gwarantowane ubezpieczenie w Polsce i za granicą.
  • Możliwość wypłacania zaliczek przez pierwszy miesiąc zatrudnienia.
  • Zdalną opiekę konsultanta przez cały okres trwania projektu.
  • Zwracane koszty amortyzacji samochodu oraz dojazdów do pracy.
  • Ubrania robocze oraz sprzęt do pracy.
  • Pomoc przy organizacji wyjazdu do Belgii.

Dodatkowe informacje:

  • PRACA OD ZARAZ!
  • Kontakt: 77 643 18 52, 77 543 18 53.

(Data aktualizacji: czwartek, 2 marca 2017)
inne

oferty pracodawcy

Siemianowice Śląskie (śląskie)
Opublikowano 11 października 2017
Chorzów (śląskie)
Opole (opolskie)