Oferty pracySekretarka / Asystentka Biura
Sekretarka / Asystentka Biura Rybnik, Żory, Mikołów, Ruda Śląska (pomorskie)
Sekretarka / Asystentka Biura Rybnik, Żory, Mikołów, Ruda Śląska (pomorskie) Aplikuj Opublikowano 11 kwietnia 2017, do końca 1 dzień

Dla naszego Klienta - renomowanej firmy produkcyjnej z Rybnika - poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Sekretarka / Asystentka Biura

Nr ref. S/17

Miejsce pracy: Rybnik

Opis stanowiska:

  • Prowadzenie sekretariatu i obsługa administracyjna biura,
  • Czynności administracyjne (sprawny obieg dokumentów, prowadzenie korespondencji),
  • Pomoc kadrze managerskiej w czynnościach organizacyjnych (spotkania, podróże, itp.)
  • Drobne tłumaczenia,
  • Przyjmowanie telefonów, łączenie rozmów,
  • Obsługa gości firmy.

Wymagania:

  • Wykształcenie min. średnie preferowane wyższe,
  • Min. 2 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • Bardzo dobra znajomość j. angielskiego,
  • Dobra znajomość pakietu MS Office,
  • Wysoka kultura osobista, miła aparycja i usposobienie,
  • Uczciwość, pracowitość, identyfikowanie się z pracodawcą, lojalność,
  • Bardzo dobra organizacja pracy, dokładność,
  • Samodzielność,
  • Entuzjazm, pozytywne nastawienie do pracy i zaangażowanie.

Oferujemy:

  • ciekawą pracę w renomowanej firmie,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • stabilne warunki zatrudnienia.

(Data aktualizacji: wtorek, 11 kwietnia 2017)