Oferty pracyMECHANIK MASZYN ROLNICZYCH
MECHANIK MASZYN ROLNICZYCH MONDI Polska Agencja Pracy Sp. z o.o. Okolice Stuttgartu (Niemcy)
MECHANIK MASZYN ROLNICZYCH MONDI Polska Agencja Pracy Sp. z o.o. Okolice Stuttgartu (Niemcy) Aplikuj Opublikowano 3 marca 2017, do końca 3 dni

MONDI Polska Agencja Pracy Sp. z o.o. wchodzi w skład niemieckiej grupy kapitałowej, która od 2002 roku wspiera swych Partnerów biznesowych dostarczając im rozwiązania w zakresie pracy tymczasowej, rekrutacji stałych i doradztwa personalnego.

Każdy z 22 oddziałów, które agencja posiada w Polsce oraz Niemczech, specjalizuje się w obsłudze firm przemysłowych. Służy także solidnym wsparciem dla logistyki i administracji. Mondi Polska jest wpisana do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia nr 7268.

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy Kandydata/i na stanowisko:

Mechanik maszyn rolniczych

(Niemcy - okolice Stuttgartu)

Opis stanowiska:

  • naprawianie maszyn w przypadku wystąpienia awarii
  • utrzymywanie  w dobrym stanie technicznym dużych maszyn do przetwórstwa kruszyw: żwiru i piachu
  • konserwacja, naprawa, smarowanie, czyszczenie, kontrola sprawności, montaż, demontaż , instalacja, wymiana części, oleju
  • spawanie i obróbka ślusarska elementów do maszyn
  • praca na świeżym powietrzu

Wymagania:

  •  znajomość języka niemieckiego  w stopniu komunikatywnym
  •  wykształcenie: kierunkowe z zakresu budowy i mechaniki maszyn lub pokrewne
  •  doświadczenie w mechanice maszyn, najlepiej dużych rozmiarów
  •  umiejętność spawania
  •  umiejętności ślusarskie
  •  gotowość do nauki nowych rzeczy, otwartość na nowe możliwości

Oferujemy:

  • pomoc w załatwieniu formalności związanych z rozpoczęciem pracy na terenie Niemiec, w tym znalezienie zakwaterowania
  • zatrudnienie na czas nieokreślony w oparciu o umowę o pracę na warunkach niemieckich!!!
  • ubezpieczenie w niemieckiej kasie chorych
  • płatne nadgodziny
  • stawka gwarantowana zgodna z niemieckimi standardami + dieta
  • możliwość podjęcia długofalowej współpracy oraz przejęcia przez klienta

Praca dotyczy oferty pracy tymczasowej.

(Data aktualizacji: piątek, 3 marca 2017)
inne

oferty pracodawcy

Całe Niemcy (Niemcy)
Opublikowano 24 marca 2017
Wrocław, Bydgoszcz, Lublin, Zielona Góra, Łódź, Kraków, Wa (Dolnośląskie, Kujawsko-pomorskie, Lubelskie, Lubuskie, łódzk)
Wrocław, Bydgoszcz, Toruń, Włocławek, Lublin, Zielona Góra, (Dolnośląskie, Kujawsko-pomorskie, Lubelskie, Lubuskie, łódzk)