Oferty pracyHydraulik budowlany (z min. komunikatywnym angielskim)
Hydraulik budowlany (z min. komunikatywnym angielskim) In Temporis Polska Dział Zagraniczny Lokeren (Belgia)
Hydraulik budowlany (z min. komunikatywnym angielskim) In Temporis Polska Dział Zagraniczny Lokeren (Belgia) Aplikuj Opublikowano 3 marca 2017, do końca 1 dzień

Agencja Pośrednictwa Pracy In Temporis Polska od 2005 roku figuruje w rejestrze agencji zatrudnienia pod numerem rejestracyjnym 1954. Od tego czasu prowadzimy działalność na terenie Polski i Unii Europejskiej w zakresie pośrednictwa pracy i agencji pracy tymczasowej.

Dla naszego klienta, belgijskiej firmy działającej w obszarze hydrauliki poszukujemy  osób zainteresowanych podjęciem pracy na stanowisku:

Hydraulik

Zakres obowiązków:

Osoby zatrudnione na w/w stanowisku wykonywać będą pracę na obiektach typu: budynki mieszkalne, biurowce, budynki użyteczności publicznej, odpowiedzialne będą za:

- Montaż i podłączenie urządzeń sanitarnych;

- Montaż i serwis instalacji wodociągowych, kanalizacyjnych, oraz centralnego ogrzewania;

- Montaż i serwis instalacji wentylacyjnych;

Wymagania:

-3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku,

-Mile widziane doświadczenie  w pracy na kontraktach zagranicznych;

-Komunikatywna znajomość języka angielskiego - warunek konieczny (weryfikacja telefoniczna);

- Konieczne auto na wyjazd;
-Umiejętność czytania rysunku technicznego, pracy z planem,

-Samodzielność, chęć do pracy i zaangażowanie.

Oferujemy:

- Legalne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową;

- Stawkę godzinową 14,22 euro brutto/h ;

- Bezpłatne zakwaterowanie

- Ubezpieczenie i gwarancję odprowadzania składek (dokument A1, składki odprowadzane od średniej krajowej);

- Wsparcie na każdym etapie rekrutacji, pomoc konsultanta w sprawach organizacyjnych;

- Możliwość nawiązania długofalowej współpracy.

Oferta pracy tymczasowej, Licencja Agencji nr 1954.

(Data aktualizacji: piątek, 3 marca 2017)
inne

oferty pracodawcy

Wortegem- Petegem (Belgia)
Opublikowano dzisiaj
Wortegem Potegem (Belgia)
Opublikowano 19 maja 2017
Lublin, Całe Niemcy (lubelskie)