Oferty pracySPECJALISTA DS. OBSŁUGI BIEŻĄCEJ - FRONT OFFICE
SPECJALISTA DS. OBSŁUGI BIEŻĄCEJ - FRONT OFFICE Gdańsk, Gdynia (pomorskie)
SPECJALISTA DS. OBSŁUGI BIEŻĄCEJ - FRONT OFFICE Gdańsk, Gdynia (pomorskie) Aplikuj Opublikowano 3 kwietnia 2017, do końca 1 dzień

WYG HR Consulting sp. z o.o. jest częścią Grupy WYG: brytyjskiej spółki notowanej na londyńskiej giełdzie papierów wartościowych. Zatrudnia ok. 2500 osób, a naszych 40 biur jest zlokalizowanych w 30 krajach na 3 kontynentach.

Dla jednego z naszych klientów poszukujemy:

SPECJALISTA DS. OBSŁUGI BIEŻĄCEJ - FRONT OFFICE

Wymagania:

  • komunikatywność, łatwość nawiązywania kontaktu z ludźmi,
  • wykształcenie min. średnie,
  • wysoki poziom kultury osobistej,
  • odpowiedzialne podejście do wykonywania obowiązków,
  • dobra dykcja.

Obowiązki:

  • odbieranie połączeń przychodzących,
  • telefoniczna obsługa klientów, udzielanie informacji
  • utrzymywanie dobrych relacji z klientami.

Oferujemy:

  • umowę o pracę
  • pracę od poniedziałku do piątku (zmiany 8:00-16:00, 9:00-17:00 i 10:00-18:00)
  • wynagrodzenie podstawowe + premie uznaniowe
  • stabilne zatrudnienie w dużej firmie o dobrej renomie i usytuowanej pozycji na rynku,
  • pakiet bezpłatnych, profesjonalnych szkoleń,
  • nowoczesne środowisko pracy tuż przy plaży
  • dodatkowe benefity pozapłacowe - bezpłatna siłownia, dofinansowania obiadów,
  • indywidualnie przygotowaną ścieżkę kariery i możliwości rozwoju w strukturach organizacji,
    możesz mieć pewność, że docenimy Twoje zaangażowanie!

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV z opisem doświadczenia zawodowego na adres mailowy w tytule maila prosimy wpisać numer referencyjny: JEL/FO/01

Do CV należy dołączyć następującą klauzulę:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).”

Nr ref: JEL/FO/01

Oferta firmy

Wyg HR Consulting

Gdańsk

al. Grunwaldzka 103A

(Data aktualizacji: poniedziałek, 3 kwietnia 2017)