Oferty pracyMonter aluminiowych okien (produkcja) (VMO/03/17)
Monter aluminiowych okien (produkcja) (VMO/03/17) Weegree Waregem (Belgia)
Monter aluminiowych okien (produkcja) (VMO/03/17) Weegree Waregem (Belgia) Aplikuj Opublikowano 6 marca 2017, do końca 1 dzień

WEEGREE jest firmą działającą w obszarach outsourcingu zatrudnienia, technologii informatycznych oraz consultingu HR. Od 10 lat współpracujemy z klientami z Belgii, Holandii i Polski. Solidność, wysoka jakość i indywidualne podejście do każdego projektu to nasze największe atuty. Wieloletnie doświadczenie pozwala zrozumieć nam potrzeby rynku, co owocuje budowaniem długotrwałych relacji.

 Monter aluminiowych okien

(produkcja)

Miejsce pracy: Waregem

 Opis stanowiska:

  • Praca w firmie zajmującej się produkcją werand i tarasów.
  • Praca na produkcji aluminiowych okien.
  • Składanie ram okien werandowych.
  • Montaż uszczelek, klamek, zamków itp.

 Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy na produkcji okien (aluminium i/lub PVC).
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego.
  • Mile widziana znajomość języka niderlandzkiego.
  • Mile widziane własne auto (osobowe).

 Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie.
  • Mieszkanie bezpłatne, w pełni wyposażone.
  • Gwarantowane ubezpieczenie w Polsce i za granicą.
  • Możliwość wypłacania zaliczek przez pierwszy miesiąc zatrudnienia.
  • Zdalną opiekę konsultanta przez cały okres trwania projektu.
  • Zwracane koszty amortyzacji samochodu oraz dojazdów do pracy.
  • Gwarantowane 40 godzin pracy w tygodniu (możliwość nadgodzin).
  • Ubrania robocze oraz sprzęt do pracy.
  • Pomoc przy organizacji wyjazdu do Belgii.

Dodatkowe informacje:

  • Praca od zaraz!
  • Kontakt telefoniczny: 77 543 18 52, 77 543 18 53.

(Data aktualizacji: poniedziałek, 6 marca 2017)
inne

oferty pracodawcy

Opole (opolskie)
Opublikowano wczoraj