Oferty pracyInżynier Automatyk
Inżynier Automatyk Wroclaw (dolnośląskie)
Inżynier Automatyk Wroclaw (dolnośląskie) Aplikuj Opublikowano 20 marca 2017, do końca 1 dzień

Nasza działalność skupia się na projektowaniu i budowaniu maszyn.

Projektujemy i realizujemy maszyny na potrzeby naszych klientów. Tworzymy systemy zintegrowane z istniejącymi maszynami tj. manipulatory, przyrządy, systemy wizyjne, itp. Realizujemy również kompleksowe projekty maszyn. Są to maszyny projektowane z uwzględnieniem indywidualnych potrzeb i wymagań klientów. Nasi inżynierowie uczestniczą w całym procesie projektowania i budowania maszyny.

Opis stanowiska:

-        programowanie sterowników PLC

-        programowanie systemów wizualizacji procesów przemysłowych (panele, systemy SCADA)

-        parametryzacja i rozruch układów napędowych, czujników, systemów wizyjnych

-        udział w projektowaniu nowych maszyn

 -        serwis systemów automatyki

Wymagania:

-        Wykształcenie wyższe (automatyka, robotyka, elektronika itp.)

-        Minimum 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku

-        Znajomość języka angielskiego

-        Znajomość oprogramowania systemów automatyki (SIEMENS, Mitsubishi, Allen Bradley, GE Fanuc, ABB)

-        doświadczenie w pracy ze sterownikami PLC, panelami operatorskimi, napędami

-        uprawnienia SEP w zakresie eksploatacji do 1kV

-        umiejętności diagnostyczne, analityczne i organizacyjne

-        umiejętność organizacji własnej pracy

Oferujemy:

-        Stałą i stabilną pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie

-        Możliwość ciągłego podnoszenia kwalifikacji zawodowych

-        Partnerską atmosferę

-        Atrakcyjne wynagrodzenie

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie: CV oraz list motywacyjny o tytule wiadomości: AUT2017/wroc.

Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi na wybrane oferty

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:

 "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 27.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm."

(Data aktualizacji: poniedziałek, 20 marca 2017)