Oferty pracyLakiernik samochodowy
Lakiernik samochodowy Monachium (Niemcy)
Lakiernik samochodowy Monachium (Niemcy) Aplikuj Opublikowano 20 marca 2017, do końca 1 dzień

    PersonalPilot (KRAZ 15273) jest agencją pracy i doradztwa personalnego z siedzibą w Krakowie. Zajmujemy się rekrutacją kandydatów poszukujących pracy w Niemczech.

   Oferujemy zatrudnienie na warunkach niemieckich z niemiecką umową o pracę, ubezpieczeniem oraz pozostałymi świadczeniami socjalnymi.

Dla naszego niemieckiego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Lakiernik samochodowy
Nr ref.: PP/ 23

Miejsce pracy: Niemcy, Monachium

Zakres obowiązków:

  • przygotowywanie pojazdów do lakierowania
  • lakierowanie pojazdów
  • lakierowanie części samochodowych
  • przygotowanie lakierów oraz elementów do lakierowania
  • prace poprawkowe
  • kontrola jakości lakierowanych elementów

Wymagania:

  • znajomość języka niemieckiego na poziomie B1
  • wykształcenie kierunkowe
  • doświadczenie na ww. stanowisku
  • umiejętność pracy w zespole
  • gotowość do pracy w systemie dwuzmianowym (6:00 – 15:00; 15:00 – 24:00)
  • prawo jazdy kat. B
  • mile widziany własny samochód

Zapewniamy:

  • umowa o pracę z niemieckim pracodawcą (nie w delegacji)
  • atrakcyjne wynagrodzenie – 16,84 euro brutto/ godzina
  • składki oraz podatki odprowadzane w Niemczech przez Pracodawcę
  • ubezpieczenie dla Pracownika i jego rodziny
  • pomoc w organizacji wyjazdu
  • zakwaterowanie zorganizowane przez Pracodawcę
  • stałą opiekę koordynatorów
  • respektowane prawo do urlopu

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV na podany adres mailowy

Jesteśmy również do Państwa dyspozycji pod numerem telefonu: +48 122 100 221

Prosimy o zawarcie w dokumentach aplikacyjnych poniższej klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

(Data aktualizacji: poniedziałek, 20 marca 2017)