Oferty pracyMonter części metalowych
Monter części metalowych Leipheim (Niemcy)
Monter części metalowych Leipheim (Niemcy) Aplikuj Opublikowano 20 marca 2017, do końca 1 dzień

PersonalPilot (KRAZ 15273) jest agencją pracy i doradztwa personalnego z siedzibą w Krakowie. Zajmujemy się rekrutacją kandydatów poszukujących pracy w Niemczech.

Oferujemy zatrudnienie na warunkach niemieckich z niemiecką umową o pracę, ubezpieczeniem oraz pozostałymi świadczeniami socjalnymi.

    Dla naszego niemieckiego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Monter części metalowych
Nr ref. PP/45

Miejsce pracy: Niemcy, Leipheim

Zakres obowiązków:

  • montaż i demontaż części metalowych
  • przyśrubowanie i montaż części składowych
  • sprawdzanie jakości gotowych wyrobów

Wymagania:

  • komunikatywna znajomość języka niemieckiego
  • doświadczenie na ww. stanowisku
  • doświadczenie w pracy w branży metalowej
  • gotowość do pracy zmianowej
  • wytrzymałość fizyczna
  • prawo jazdy kat. B
  • mile widziany własny samochód

Zapewniamy:

  • umowę o pracę z niemieckim pracodawcą (nie w delegacji)
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • składki oraz podatki odprowadzane w Niemczech przez Pracodawcę
  • ubezpieczenie dla Pracownika i jego rodziny
  • pomoc w organizacji wyjazdu
  • zakwaterowanie zorganizowane przez Pracodawcę
  • stałą opiekę koordynatorów
  • respektowane prawo do urlopu

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV na podany adres mailowy

Jesteśmy również do Państwa dyspozycji pod numerem telefonu: +48 122 100 221

Prosimy o zawarcie w dokumentach aplikacyjnych poniższej klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

(Data aktualizacji: poniedziałek, 20 marca 2017)