Oferty pracyZbrojarz do betoniarni
Zbrojarz do betoniarni time2work sp. z o.o. Holzminden (Niemcy)
Zbrojarz do betoniarni time2work sp. z o.o. Holzminden (Niemcy) Aplikuj Opublikowano 7 marca 2017, do końca 1 dzień

Wnosimy na polski rynek usług HR nowoczesność i pomysł na biznes pełen elastyczności i kreatywności pod szyldem Agencji Outsourcingowej Time2Work Sp. z o.o. (KRAZ 13395) Jesteśmy skutecznym doradcą zarówno dla pracodawców jak i dla pracowników. Dając z siebie wszystko nie ograniczamy się do szablonowych usług tradycyjnych agencji pracy, naszym założeniem jest ewoluowanie wraz z rynkiem. W aktualnym procesie rekrutacyjnym, dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Zbrojarz do betoniarni

Obowiązki:

  • montaż zbrojenia

Wymagania:

  • znajomość języka niemieckiego w stopniu komunikatywnym
  • mile widziane prawo jazdy kat. B i własny samochód
  • doświadczenie w pracy na ww. stanowisku
  • umiejętność pracy w zespole
  • motywacja do pracy za granicą

Oferujemy:

  • miejsce pracy: Holzminden (k. Hannovveru)
  • zatrudnienie bezpośrednio u niemieckiego pracodawcy
  • praca przez 40 do 50  godzin tygodniowo
  • wynagrodzenie 1300-1400 Euro netto ma miesiąc
  • zakwaterowanie opłacane przez pracodawcę (miejsce w dwuosobowym pokoju)

 Dołącz do naszego zespołu! Aplikuj!

Wyślij CV na adres: dominika@time2work.com.pl lub zadzwoń: 502084236

Nie jesteś pewny/a czy spełniasz nasze wymagania?

Napisz - odpowiadamy na każde zgłoszenie!

  Rozpatrywane będą kandydatury zawierające  klauzulę:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez okres 2 lat dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji przez Time2work sp. z o.o. oraz podmioty związane. (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; (tekst jednolity: Dz.U. z 2016 poz. 922)."

(Data aktualizacji: wtorek, 7 marca 2017)
inne

oferty pracodawcy

Amsterdam (Holandia)
Opublikowano 21 czerwca 2017