Oferty pracyPielęgniarka Ogólna
Pielęgniarka Ogólna Harlow (Wielka Brytania)
Pielęgniarka Ogólna Harlow (Wielka Brytania) Aplikuj Opublikowano 20 marca 2017, do końca 1 dzień

EPSN Workforce Poland dla Naszego Klienta - NHS Princess Alexandra w Harlow (15 minut od Londynu) poszukuje Pielęgniarek/Pielęgniarzy Ogólnych.

Rozmowy skype z pracodawcą 16 marca.

Zakres obowiązków:

  • opieka nad pacjentem na oddziale ogólnym (możliwość pracy na oddziale chirurgicznym, bloku operacyjnym)
  • monitorowanie czynności życiowych
  • raportowanie do Sister in Charge
  • opieka nad pacjentami na oddziale Intensywnej Opieki Medycznej

Wymagania:

  • rejestracja w NMC - wymóg konieczny
  • bardzo dobra znajomość angielskiego (poziom średniozaawansowany)
  • doświadczenie zawodowe min. 2 lata
  • wykształcenie medyczne
  • motywacja do relokacji

Oferta:

  • praca stała w pełnym wymiarze godzin (37.5 tygodniowo)
  • umowa o pracę na warunkach brytyjskich zawierana bezpośrednio z pracodawcą
  • wynagrodzenie 21,000-28,000 GBP rocznie (wyższe w zależności od doświadczenia zawodowego)
  • zapewnione zakwaterowanie do 4 pierwszych tygodni (po tym czasie opłata stała 500 GBP miesięcznie)
  • wsparcie w relokacji
  • pomoc w załatwieniu spraw formalno-prawnych

Zainteresowanych prosimy o przesłanie CV w języku angielskim nza pośrednictwem strony.

(Data aktualizacji: poniedziałek, 20 marca 2017)