Oferty pracyMagazynier - operator wózków widłowych
Magazynier - operator wózków widłowych Oleśnica (dolnośląskie)
Magazynier - operator wózków widłowych Oleśnica (dolnośląskie) Aplikuj Opublikowano 3 kwietnia 2017, do końca 1 dzień

Progresso dla swojego Klienta, firmy produkcyjnej, poszukuje osób na stanowisko:

Magazynier – operator wózków widłowych

Miejsce pracy: Oleśnica

Opis stanowiska:

  • Praca na magazynie wyrobu gotowego, przygotowywanie zamówień do wysyłki,

  • Załadunek i rozładunek towarów,

  • Zapewnienie prawidłowej dokumentacji obrotu towarowego na magazynie.

Wymagania:

  • Doświadczenie na stanowisku minimum rok (praca na magazynie wysokiego składu mile widziana),

  • Wykształcenie średnie,

  • Obsługa wózków jezdniowych z uprawnieniami na wymianę butli gazowych,

  • Samodzielność i inicjatywa w wykonywaniu zadań,

  • Umiejętność pracy w zespole i gotowość do intensywnej pracy,

  • Wywiązywanie się z powierzonych obowiązków.

Oferujemy:

  • Umowę bezpośrednio z pracodawcą,

  • Możliwość rozwoju,

  • Stabilną pracę w renomowanej firmie,

  • Praca w systemie zmianowym.

Osoby spełniające wymogi, zainteresowane ofertą proszone są o nadsyłanie CV ze zdjęciem i LM na adres: rekrutacja @progresso.net.pl

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o zamieszczenie klauzuli o ochronie danych osobowych.

[Certyfikat MPiPS: 540]

(Data aktualizacji: poniedziałek, 3 kwietnia 2017)