Oferty pracyPracownik biurowy - Warszawa
Pracownik biurowy - Warszawa Warszawa Śródmieście (mazowieckie)
Pracownik biurowy - Warszawa Warszawa Śródmieście (mazowieckie) Aplikuj Opublikowano 21 marca 2017, do końca 1 dzień

Pracownik biurowy

Opis stanowiska:

  • segregacja dokumentów
  • wprowadzania informacji do systemu
  • dodawanie ogłoszeń
  • inne czynności administracyjno-biurowe

Oczekujemy:

  • chęci do pracy
  • zaangażowania i motywacji
  • wysokiej kultury osobistej
  • wykształcenia minimum średniego

Wynagrodzenie 13zł brutto/h, umowa zlecenie

Jeśli spełniasz nasze wymagania, to chętnie się z Tobą spotkamy i porozmawiamy o warunkach współpracy. Wystarczy, że wyślesz do nas CV wraz ze zdjęciem. W tytule maila należy wpisać stanowisko, a w treści maila klauzulę:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).”

(Data aktualizacji: wtorek, 21 marca 2017)