Oferty pracyCieśla szalunkowy - produkcja prefabrykatów
Cieśla szalunkowy - produkcja prefabrykatów Polski HR International Sp.zo.o Stuttgart (Niemcy)
Cieśla szalunkowy - produkcja prefabrykatów Polski HR International Sp.zo.o Stuttgart (Niemcy) Aplikuj Opublikowano 8 marca 2017, do końca 1 dzień

Dla naszego Klienta, firmy zajmującej się produkcją prefabrykatów z betonu, poszukujemy kandydatów/tek na stanowisko:

Cieśla szalunkowy – produkcja prefabrykatów

Miejsce pracy: okolice Stuttgartu, Niemcy

Obowiązki:

- praca na zakładzie prefabrykacji – produkcja schodów, ścian, sufitów

- przygotowywanie form do produkcji prefabrykatów – schody,

- montowanie form i szalunku (deskowania) do wykonywania elementów betonowych,

- praca z narzędziami do cięcia i obróbki drewna,

- dodatkowa praca w charakterze betoniarza przy zalewaniu form płynnym betonem

Wymagania:

- doświadczenie w pracy na stanowisku cieśli szalunkowego,

- umiejętność czytania rysunków technicznych oraz planów,

- wykształcenie zawodowe lub techniczne – mile widziane budowlane,

- znajomość j. niemieckiego – będzie dodatkowym atutem,

- precyzja oraz dokładność.

Oferujemy:

- stabilną i ciekawą pracę na kontrakcie w Niemczech,

- atrakcyjne wynagrodzenie,

- praca w systemie dwuzmianowym,

- pracę od poniedziałku do piątku oraz dodatkowo w soboty,

- możliwość pracy w nadgodzinach,

- zakwaterowanie,

- pracę już od stycznia 2017,

- niezbędne narzędzia do pracy,

- pomoc w dopełnieniu wszelkich formalność przed wyjazdem.

Jeśli jesteś zainteresowany powyższą ofertą prześlij swoje CV.

Pamiętaj o załączeniu do swojej aplikacji następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy, przez firmę POLSKI HR INTERNATIONAL SP. Z O.O., dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.)".

Uprzejmie informujemy, że zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi osobami.

Certyfikat o dokonaniu wpisu podmiotu do rejestru podmiotów prowadzących agencję zatrudnienia (7562).

(Data aktualizacji: środa, 8 marca 2017)
inne

oferty pracodawcy

Stuttgart, Cottbus, Monachium, Berlin (Niemcy)
Opublikowano 11 października 2017
Monachium, Berlin, Stuttgart, Hanower (Niemcy)