Oferty pracyProgramista systemów wbudowanych (z j. niem i j. ang.)
Programista systemów wbudowanych (z j. niem i j. ang.) Katowice, Opole, Gliwice, Wroclaw (śląskie)
Programista systemów wbudowanych (z j. niem i j. ang.) Katowice, Opole, Gliwice, Wroclaw (śląskie) Aplikuj Opublikowano 18 kwietnia 2017, do końca 1 dzień

Dla naszego klienta, wiodącego producenta systemów sterowania i regulacji, poszukujemy ambitnych Kandydatów do pracy w oddziale we Wrocławiu.

Opis stanowiska:

  • Kreowanie i wdrożenie nowych funkcjonalności dla 16/32-bitowych mikrokontrolerów.
  • Doskonalenie warstw driverów oraz wyższych warstw oprogramowania służących do sterowania sprzętem AGD, szczególnie warstw driverów i HEL, warstwą logiki aplikacji oraz GUI.
  • Przeprowadzanie testów funkcjonalności nowych modułów oraz ich zgodności z wymaganiami.
  • Utrzymywanie architektury, bibliotek oraz kodu rozwijanego oprogramowania.
  • Prowadzenie niezbędnej dokumentacji technicznej.

Wymagania:

  • 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku związanym z rozwojem oprogramowania.
  • Znajomość języka programowania C dla systemów embeded.
  • Dobra znajomość języka niemieckiego i angielskiego.
  • Wiedzy na temat 16/32-bitowych mikrokontrolerach o małej pamięci (64KB – 256KB).
  • Wykształcenie wyższe techniczne (elektronika, informatyka bądź pokrewne).
  • Znajomość modułów peryferyjnych mikrokontrolerów (GPIO, UART, I2C, SPI, DMA, Timery, etc.).
  • Doświadczenie w obsłudze narzędzi do modelowania oprogramowania m.in. Enterprise Architect.
  • Wiedza na temat elektroniki cyfrowej i analogowej.
  • Gotowość do wyjazdu  do niemieckiego oddziału firmy na okres 3 – 12 miesięcy.

Mile widziane:

  • Praktyczna znajomość UML.
  • Znajomość mikrokontrolerów firmy Microchip.
  • Umiejętność analizy logów kompilatora.
  • Znajomość C++, Python, JAVA albo LabVIEW do celów testowania i debuggowania.
  • Praktyczna znajomość narzędzi: Eclipse IDE, IAR Workbench, PTC Integrity, systemy kontroli wersji.
  • Znajomość systemów RTOS w mikrokontrolerach, szczególnie FreeRTOS.

Firma oferuje:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w firmie o stabilnej pozycji na rynku.
  • Możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowym środowisku.
  • Szansę na pogłębianie wiedzy podczas szkoleń specjalistycznych i językowych.
  • Dodatkowe benefity: pakiet medyczny oraz sportowy.

(Data aktualizacji: wtorek, 18 kwietnia 2017)