Oferty pracyMalarz lub pomocnik malarza
Malarz lub pomocnik malarza Bawaria (Niemcy)
Malarz lub pomocnik malarza Bawaria (Niemcy) Aplikuj Opublikowano 9 marca 2017, do końca 1 dzień

Agencja Pośrednictwa Pracy SEMPRE Sp. z o. o.  poszukuje obecnie dla jednego ze swoich klientów

w Niemczech osoby na stanowisko:

Malarz lub pomocnik malarza

Zakres obowiązków:

-  przygotowanie materiałów narzędzi i sprzętu do realizacji robót malarskich

- posługiwanie się dokumentacją budowlaną

- przygotowanie pod malowanie starych i nowych podłoży tynkowych, betonowych, ceglanych, drewnianych

- malowanie tynków wewnętrznych i zewnętrznych, sufitów, powierzchni betonowych, ceglanych, drewnianych

- wzmacnianie, wyrównywanie chłonności podłoża, zwiększanie przyczepności (gruntowanie)

- uzupełnianie ubytków i pęknięć

- szpachlowanie warstwą wyrównującą lub wygładzającą

- tapetowanie powierzchni ścian i sufitów, ocieplanie budynków (opcjonalnie)

Oferujemy:
- zatrudnienie  u niemieckiego pracodawcy  uwzględniające: ubezpieczenie społeczne, płacę ustaloną na warunkach niemieckich, stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

- wynagrodzenie:

a) malarz z dyplomem mistrzowskim/czeladniczym: od 12,50 Euro/h brutto + do  4,00 Euro diety netto za każdą przepracowaną godzinę

b) pomocnik malarza: 10,10 Euro/h brutto +  do 6,00 Euro diety netto za każdą przepracowaną godzinę

- premia 200 Euro po 3 miesiącach pracy

- zakwaterowanie płatne od 15 do 25 Euro za dobę (odciągane z diety)

 - możliwość rozwoju zawodowego

Wymagania:

- komunikatywna znajomość  języka niemieckiego (mile widziana)

- własny samochód oraz prawo jazdy kat. B

- mile widziany jest tytuł czeladnika lub wyższy w zawodzie malarz-tapeciarz/ monter

izolacji budowlanych lub technolog robót wykończeniowych w budownictwie lub posiadać

długoletnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

Zainteresowanych kandydatów prosimy o przesłanie swojego CV w języku polskim lub niemieckim.

Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

(Data aktualizacji: czwartek, 9 marca 2017)