Oferty pracyGrafik Kreatywny / Projektant
Grafik Kreatywny / Projektant Kraków (małopolskie)
Grafik Kreatywny / Projektant Kraków (małopolskie) Aplikuj Opublikowano 9 marca 2017, do końca 1 dzień

FARO Tekstylia - firma z ponad 20 letnim doświadczeniem, jeden z liderów w branży tekstyliów domowych na polskim rynku. Producent i bezpośredni importer. W ofercie posiadamy wysokiej jakości pościele, ręczniki, koce, narzuty oraz inne artykuły tekstylne. Sporą część z naszych artykułów stanowią produkty licencyjne.

W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy zdolnej i pomysłowej osoby na stanowisko:

Grafik Kreatywny / Projektant

Numer referencyjny: GK/P/jobs.pl
Miejsce pracy: Kraków (małopolskie)

Opis stanowiska:

  • tworzenie oraz modyfikowanie wzorów tekstylnych w oparciu o gotowe materiały licencyjne (m.in. Disney, Marvel, Mattel) i manuale marek (m.in. Valentini oraz Artiborda);
  • przygotowywanie autorskich wzorów na potrzeby tekstyliów - wzory pościeli, patterny, hafty, aplikacje;
  • przygotowywanie wizualizacji produktów w gotowych szablonach;
  • projektowanie opakowań i etykiet produktów;
  • przygotowywanie reklam na potrzeby druku i Internetu;
  • wykonywanie zdjęć produktów, obróbka materiałów graficznych;
  • współpraca z innymi działami firmy.

Wymagania:

  • rozwinięta wrażliwość estetyczna poparta ciekawym portfolio;
  • doświadczenie w projektowaniu graficznym na potrzeby druku i Internetu;
  • bardzo dobra znajomość programów: Photoshop, Ilustrator, InDesign;
  • dotrzymywanie celów projektu i terminów przydzielonych w codziennej pracy;
  • znajomość języka angielskiego;
  • umiejętność pracy w zespole, komunikatywność i odpowiedzialność.

Dodatkowe atuty:

  • umiejętność wykonywania szkiców, znajomość rysunku odręcznego;
  • wcześniejsza praca z tekstyliami i produktami na licencji;
  • umiejętność wykonywania zdjęć produktów typu pack shot;
  • znajomość trendów w dzisiejszym wzornictwie przemysłowym.

Oferujemy:

  • możliwość rozwoju zawodowego przy tworzeniu produktów dla znanych, światowych marek;
  • udział w szkoleniach poszerzających kwalifikacje;
  • satysfakcjonujące wynagrodzenie;
  • po okresie próbnym - umowę o pracę;
  • pracę od pon. do pt. w godz. 8 - 16 w przyjaznej atmosferze w młodym i kreatywnym zespole;
  • wszystkie niezbędne narzędzia pracy.

Przede wszystkim szukamy zdolnej osoby z ciekawym portfolio. Pokaż co udało Ci się zrobić, a my ocenimy Twój potencjał. Jeśli interesuje Cię nasza oferta, prześlij swoje CV, poparte portfolio w dowolnej formie za pomocą Aplikuj teraz z dopiskiem Grafik Kreatywny / Projektant /03/2017.

Rekrutacja przewiduje praktyczny sprawdzian umiejętności kandydata przed podjęciem współpracy. Termin nadsyłania zgłoszeń – 09.04.2017 r. Skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami

(Data aktualizacji: czwartek, 9 marca 2017)