Oferty pracyMasażystka/Kosmetyczka z językiem niemieckim
Masażystka/Kosmetyczka z językiem niemieckim Juist (Niemcy)
Masażystka/Kosmetyczka z językiem niemieckim Juist (Niemcy) Aplikuj Opublikowano 9 marca 2017, do końca 1 dzień

erksen Polska to certyfikowana agencja zatrudnienia obecna na rynku polskim od 2007 roku. Należymy do części międzynarodowego holdingu CERVO HOLDING BV zatrudniającego ponad 1500 pracowników, obsługującego ponad 300 klientów w różnych krajach".

Masażystka/Kosmetyczka z językiem niemieckim Opis stanowiska:
  • Wykonywanie masaży klasycznych oraz specjalistycznych (refleksologia)
  • Wykonywanie zabiegów kosmetyki pielęgnacyjnej, leczniczej oraz SPA
  • Wykonywanie zabiegów manicure i pedicure
  • Dbanie o higienę pracy i otoczenia
Wymagania:
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku (warunek konieczny)
  • Dobra znajomość preparatów kosmetycznych oraz urządzeń kosmetycznych znajomość j. niemieckiego w stopniu minimum komunikatywnym
  • Otwartość, sumienność, łatwość nawiązywania kontaktu z ludźmi
Oferujemy:
  • Zatrudnienie na podstawie umowy niemieckiej w pełnym wymiarze godzin
  • Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od umiejętności i doświadczenia
  • Organizację niezbędnych dokumentów umożliwiających podjęcie legalnej pracy na terenie Niemiec
  • Bezpłatne szkolenia wewnętrzne
  • Zakwaterowanie + wyżywienie (DARMOWE)

(Data aktualizacji: czwartek, 9 marca 2017)