Oferty pracy PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY (branża spożywcza, kanał tradycyjny)
PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY (branża spożywcza, kanał tradycyjny) Wrocław, Bydgoszcz, Toruń, Włocławek, Lublin, Zielona Góra, (dolnośląskie)
PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY (branża spożywcza, kanał tradycyjny) Wrocław, Bydgoszcz, Toruń, Włocławek, Lublin, Zielona Góra, (dolnośląskie) Aplikuj Opublikowano 5 kwietnia 2017, do końca 1 dzień

Integra Consulting Poland  znajduje się w czołówce firm szkoleniowo-doradczych. Realizując programy rozwojowe, pracujemy nad wzmacnianiem odpowiedzialności i zaangażowania jednostek oraz zespołów. Zajmujemy się też rekrutacją i selekcją personelu. Od początku 20-letniej działalności przestrzegamy najwyższych standardów obsługi naszych klientów.

Dla naszego Partnera, spółki produkcyjno-przetwórczej z branży spożywczej o długiej tradycji na rynku polskim, posiadającego w swojej ofercie szeroką gamę produktów wysokiej jakości, poszukujemy osoby na stanowisko:

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY (branża spożywcza, kanał tradycyjny)

Miejsce pracy: woj. dolnośląskie

Twoje zadania będą polegały na:

  • Rozwijaniu lokalnego rynku sprzedaży na podległym terenie woj. dolnośląskiego poprzez nawiązywanie nowych relacji z klientami (sklepy detaliczne);
  • Prezentacji i promowaniu produktów;
  • Podtrzymywaniu długofalowych relacji ze stałymi klientami;
  • Samodzielnym planowaniu oraz przeprowadzaniu wizyt u klientów,
  • Realizowaniu miesięcznych planów sprzedaży;
  • Monitorowaniu realizacji i koordynowaniu procesu zamówień od klientów;
  • Wspieraniu klientów w zakresie udzielania informacji produktowych oraz na temat procesu realizacji zamówień.

Szukamy Kandydatek/Kandydatów, którzy cechują się:

  • Wykształceniem min. średnim;
  • Doświadczeniem w pracy na podobnym stanowisku;
  • Znajomością branży spożywczej, FMCG - dodatkowy atut;
  • Doświadczeniem w rozwijaniu lokalnego rynku sprzedaży i podtrzymywaniu relacji ze stałymi partnerami handlowymi;
  • Proaktywnością;
  • Komunikatywnością i zdolnościami interpersonalnymi;
  • Orientacją na wynik;
  • Orientacją na Klienta i jego potrzeby;
  • Inicjatywą własną i zaangażowaniem w pracę.
  • Posiadają czynne prawo jazdy kat. B;
  • Mile widziani Kandydaci z okolic Siedlc.

W zamian za Twój wysiłek i pasję do pracy nasz Partner oferuje:

  • Niezbędne narzędzia pracy (samochód, karta paliwowa, smartfon, tablet);
  • Stałe wynagrodzenie + prowizja;
  • Umowę o pracę;
  • Możliwość doskonalenia i podnoszenia kwalifikacji zawodowych w ramach szkoleń.

Jeżeli stawiasz na pracę z ludźmi, koncentrujesz się na wyniku, potrafisz samodzielnie organizować sobie pracę szukamy właśnie Ciebie!

Zainteresowane osoby, spełniające powyższe kryteria, prosimy o przysłanie CV.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie danych Osobowych Dz. U. nr 133 poz. 883 z późn. zm.)

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami.

(Data aktualizacji: środa, 5 kwietnia 2017)