Oferty pracySprzedawca samochodów nowych Volkswagen Samochody Osobowe
Sprzedawca samochodów nowych Volkswagen Samochody Osobowe Wrocław, Bydgoszcz, Toruń, Włocławek, Lublin, Zielona Góra, (dolnośląskie)
Sprzedawca samochodów nowych Volkswagen Samochody Osobowe Wrocław, Bydgoszcz, Toruń, Włocławek, Lublin, Zielona Góra, (dolnośląskie) Aplikuj Opublikowano 10 marca 2017, do końca 1 dzień

Sieć Dealerska marki Volkswagen Samochody Osobowe istnieje od 1991 roku. Obejmuje ona zarówno pełno-funkcyjne salony dealerskie obsługujące Klientów, w obszarze sprzedaży samochodów nowych, używanych, obsługi serwisowej, jak i autoryzowanych partnerów serwisowych. Swoim zasięgiem obejmuje cały kraj i stale się rozwija podnosząc jakość obsługi Klientów. Obiekty spełniają najwyższe standardy koncernu Volkswagen pod względem architektonicznym i jakościowym.

Poszukujemy ludzi pełnych pasji, kreatywnych, zaangażowanych oraz wytrwale dążących do wyznaczonych celów. Cenimy dbałość o szczegóły oraz dążenie do zapewnienia wyjątkowej satysfakcji klienta, aby marka Volkswagen wyróżniała się na tle konkurencji i była wzorem do naśladowania, pod względem wizerunkowym, ale i jakościowym.

Dla jednego z Dealerów, autoryzowanego salonu Volkswagen Motorpol Sp. z o.o.,  poszukujemy osoby na stanowisko:

Sprzedawca samochodów nowych

Volkswagen Samochody Osobowe

Miejsce pracy: Wrocław

Twoje zadania będą polegały na:

—    Bezpośredniej, stacjonarnej sprzedaży samochodów osobowych;

—    Obsłudze Klientów w autoryzowanym salonie dealerskim;

—    Aktywnym poszukiwaniu nowych szans sprzedażowych;

—    Pozyskiwaniu potencjalnych Klientów z wykorzystaniem dostępnych metod i narzędzi (m.in. poprzez kontakt telefoniczny, Internet, udział w akcjach marketingowych i promocyjnych);

—    Przygotowywaniu ofert handlowych dla stałych i nowych Klientów;

—    Realizacji planów sprzedażowych i celów jakościowych;

—    Reprezentowaniu salonu na targach branżowych i eventach;

—    Pracy z bazą danych – systematycznym raportowaniu aktywności handlowych w systemie CRM;

—    Dbaniu o wizerunek firmy oraz najwyższą jakość obsługi.

Szukamy Kandydatek/ Kandydatów, którzy cechują się:

—    Wykształceniem min. średnim (mile widziane wyższe);

—    Doświadczeniem w pracy na stanowisku handlowym i/ lub w obsłudze Klienta (1-2 lata);

—    Dobrym warsztatem handlowym;

—    Motywacją do pracy;

—    Gotowością do zdobywania nowej wiedzy i umiejętności;

—    Zdolnościami interpersonalnymi;

—    Orientacją na wynik;

—    Nastawieniem na Klienta i jego potrzeby;

—    Wysoką kulturą osobistą;

—    Inicjatywą własną, proaktywnością i zaangażowaniem;

—    Sprawnością w obsłudze programów z pakietu MS Office;

—    Prawem jazdy kat. B;

—    Pasja motoryzacyjna i doświadczenie w branży będzie dodatkowym atutem.

W zamian za Twój wysiłek i pasję do pracy oferujemy:

—    Rozwojową pracę dla globalnej marki;

—    Szkolenia firmowe i z ramienia importera;

—    Stabilne zatrudnienie;

—    Wynagrodzenie w formie podstawy, prowizji i bonusów od sprzedaży.

Zainteresowane osoby, spełniające powyższe kryteria, prosimy o przysłanie aplikacji (CV, listu motywacyjnego).

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; (tekst jednolity: Dz.U. z 2016r., poz. 677).

(Data aktualizacji: piątek, 10 marca 2017)