Oferty pracyPakowacz / Magazynier
Pakowacz / Magazynier Polski HR – Heavy Duty Spółka z o.o. Tarnowskie Góry (śląskie)
Pakowacz / Magazynier Polski HR – Heavy Duty Spółka z o.o. Tarnowskie Góry (śląskie) Aplikuj Opublikowano 10 marca 2017, do końca 1 dzień

Polski HR – Temporary Work to agencja rekrutacyjna wyspecjalizowana w pracy tymczasowej. Współpracujemy z renomowanymi pracodawcami działającymi w różnych branżach, dlatego przez cały rok znajdziesz u nas oferty pracy przy ciekawych projektach na terenie całego kraju.

Należymy do Polskiego HR S.A., który na międzynarodowym rynku pracy funkcjonuje od 1999 r. i zrekrutował już ponad 200 000 pracowników.

Polski HR – Temporary Work Sp. z o.o. jako Agencja Rekrutacyjna jest wpisana przez Marszałka Województwa Małopolskiego do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem 10736.

Poniższa oferta dotyczy pracy tymczasowej w rozumieniu Ustawy z dnia 9 lipca 2003 r. o zatrudnianiu pracowników tymczasowych (Dz. U. z 2003 r. Nr 166 poz. 1608).

Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy osób do pracy na stanowisku:

Pakowacz / Magazynier

Opis stanowiska:

  • Przygotowywanie zamówień do wysyłki (pakowanie)
  • Pomoc przy odbiorze dostaw, układaniu towaru w magazynie
  • Praca w magazynie zlokalizowanym przy ul. Zagórskiej

Wymagania:

  • Dyspozycyjność od poniedziałku do piątku
  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Chętnie zatrudnimy osoby z lekkim lub umiarkowanym stopniem niepełnosprawności

Oferujemy:

  • Legalne zatrudnienie
  • Możliwość nawiązania długofalowej współpracy
  • Przyjazną atmosferę w miejscu pracy
  • Stałe godziny pracy (8:00-16:00)

(Data aktualizacji: piątek, 10 marca 2017)