Oferty pracyŚlusarz-Spawacz
Ślusarz-Spawacz MONDI Polska Agencja Pracy Sp. z o.o. Niemcy (Niemcy)
Ślusarz-Spawacz MONDI Polska Agencja Pracy Sp. z o.o. Niemcy (Niemcy) Aplikuj Opublikowano 10 marca 2017, do końca 1 dzień

MONDI Polska Agencja Pracy Sp. z o.o. wchodzi w skład niemieckiej grupy kapitałowej, która od 2002 roku wspiera swych Partnerów biznesowych dostarczając im rozwiązania w zakresie pracy tymczasowej, rekrutacji stałych i doradztwa personalnego.

Każdy z 22 oddziałów, które agencja posiada w Polsce oraz Niemczech, specjalizuje się w obsłudze firm przemysłowych. Służy także solidnym wsparciem dla logistyki i administracji. Mondi Polska jest wpisana do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia nr 7268.

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy Kandydata/i na stanowisko:

ŚLUSARZ - SPAWACZ

Praca w Niemczech- okolice Mannheim

Opis stanowiska:

  • Spawanie części do maszyn
  • Spawanie metodą MIG/MAG
  • Naprawianie maszyn w razie wystąpienia awarii
  • Konserwacja, naprawa, czyszczenie maszyn, przeglądy, kontrola sprawności
  • Obróbka ślusarska części

 Wymagania:

  • komunikatywna znajomość języka niemieckiego, zachęcamy jednak również osoby z podstawową znajomością języka do aplikowania
  • wykształcenie jako ślusarz lub spawacz lub inne z zakresu obróbki metali
  • doświadczenie na podobnym stanowisku
  • doświadczenie w ślusarce
  • znajomość spawania metodą MAG/MAG (mile widziany aktualny certyfikat)
  • mile widziany własny samochód

Oferujemy:

  • pomoc Konsultanta w przygotowaniu dokumentów aplikacyjnych w j. niemieckim niezbędnych w procesie rekrutacji
  • rzetelną i precyzyjną prezentację warunków zatrudnienia
  • pomoc w załatwieniu formalności związanych z rozpoczęciem pracy na terenie Niemiec, w tym znalezienie zakwaterowania
  • zatrudnienie na czas nieokreślony w oparciu o umowę o pracę na warunkach niemieckich!!!
  • płatne nadgodziny
  • stawka gwarantowana zgodna z niemieckimi standardami + diety
  • możliwość podjęcia długofalowej współpracy

Zainteresowane osoby uprzejmie prosimy o składanie aplikacji w postaci CV w języku polskim i/ lub niemieckim na adres email: spawacz@mondi-polska.pl lub kontakt pod numerem telefonu:

793 835 466

Mondi. Człowiek. Współpraca. Sukces.

Nie czekaj i już dziś porozmawiaj z nami!

(Data aktualizacji: piątek, 10 marca 2017)
inne

oferty pracodawcy

Grettstadt (Niemcy)
Opublikowano wczoraj
Langenau (Niemcy)
Wolsztyn (wielkopolskie)