Oferty pracyPracownik Działu Kas
Pracownik Działu Kas Jobman Bydgoszcz Bydgoszcz, Toruń (kujawsko-pomorskie)
Pracownik Działu Kas Jobman Bydgoszcz Bydgoszcz, Toruń (kujawsko-pomorskie) Aplikuj Opublikowano 10 marca 2017, do końca 1 dzień

Jobman Group Sp. z o.o. - Agencja Pracy Tymczasowej zarejestrowana pod nr 2163 - poszukuje osób chętnych do podjęcia pracy tymczasowej na stanowisku:

Pracownik działu kas - oferta pracy tymczasowej

Zadania:
- obsługa kasy fiskalnej
- obsługa Klienta zgodnie z przyjętymi standardami

Wymagania:
- wysoka kultura osobista
- dyspozycyjność
- komunikatywność i odpowiedzialność
- umiejętność szybkiego przyswajania wiedzy

Oferujemy:
- umowę o pracę tymczasową
- atrakcyjną stawkę godzinową oraz dodatki za pracę w niedzielę
- pracę wg grafiku miesięcznego
- pełnopłatne szkolenia kasjerskie
- możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego
- obsługę administracyjną on-line - dostęp do konta, dzięki któremu wszystkie formalności są załatwiane bez konieczności wychodzenia z domu
- udział w programie lojalnościowym z nagrodami w postaci bonów pieniężnych

Zainteresowane osoby prosimy o aplikowanie drogą elektroniczną.

Aplikacje powinny zawierać klauzulę:"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz.U.02.101.926 tekst jednolity z późniejszymi zmianami)".

(Data aktualizacji: piątek, 10 marca 2017)
inne

oferty pracodawcy

Gdańsk (pomorskie)
Opublikowano 9 maja 2017
Bydgoszcz, Toruń (kujawsko-pomorskie)
Oferta wygasła