Oferty pracyPracownik Ochrony na obiekt przemysłowy - Nowy Józefów
Pracownik Ochrony na obiekt przemysłowy - Nowy Józefów Securitas - Region Wschodni Łódź (łódzkie)
Pracownik Ochrony na obiekt przemysłowy - Nowy Józefów Securitas - Region Wschodni Łódź (łódzkie) Aplikuj Opublikowano 10 marca 2017, do końca 1 dzień

Securitas Polska jest firmą odnoszącą sukcesy w branży ochrony.

Proponujemy wyjątkowe warunki pracy na najnowocześniejszych obiektach w kraju.

Obecnie, poszukujemy odpowiedzialnych osób na stanowisko:

Pracownik Ochrony

obiekt przemysłowy w Łodzi (Nowy Józefów)

 Główne obowiązki:

  • ochrona osób i mienia
  • kontrola ruchu osobowego i towarowego
  • wykonywanie obchodów kontrolnych na obiekcie
  • obsługa systemów technicznych zainstalowanych na obiekcie

Wymagania:

  • wpis na listę Kwalifikowanych Pracowników Ochrony
  • doświadczenie w pracy na obiektach przemysłowych (minimum 1 rok)
  • znajomość obsługi komputera
  • niekaralność
  • dobra kondycja fizyczna
  • dyspozycyjność

 Oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • pracę w systemie 24/48
  • wypłatę do 10-go każdego miesiąca
  • brak kar finansowych

Kontakt:

603209673

Prosimy o zawarcie klauzuli:

"Zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 o Ochronie Danych Osobowych (Dz. U. z 2002 r. nr 133 poz. 883 z późniejszymi zmianami)
wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla celów związanych z procesem rekrutacji realizowanym przez
Securitas Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, przy ul. Cybernetyki 21."

(Data aktualizacji: piątek, 10 marca 2017)
inne

oferty pracodawcy

Warszawa (mazowieckie)
Opublikowano wczoraj
Opublikowano 7 kwietnia 2017
Opublikowano 5 kwietnia 2017