Oferty pracyPracownik ochrony magazynu - Stryków
Pracownik ochrony magazynu - Stryków Securitas - Region Wschodni Stryków (łódzkie)
Pracownik ochrony magazynu - Stryków Securitas - Region Wschodni Stryków (łódzkie) Aplikuj Opublikowano 10 marca 2017, do końca 1 dzień

Securitas Polska jest firmą odnoszącą sukcesy w branży ochrony.

Proponujemy wyjątkowe warunki pracy na najnowocześniejszych obiektach w kraju.

Obecnie, poszukujemy odpowiedzialnych osób na stanowisko:

Pracownik Ochrony Obiektu Magazynowego

(Stryków)

Obowiązki:

  • zapobieganie kradzieży,
  • ochrona mienia przed włamaniem.

Poszukujemy osób:

  • niekaranych,
  • z umiejętnością obsługi komputera,
  • dyspozycyjnych,
  • komunikatywnych,
  • sumiennych i zaangażowanych w wykonywane obowiązki.

Mile widziane:

  • doświadczenie w ochronie,
  • orzeczenie o niepełnosprawności.

Oferujemy:

  • pracę w godzinach 7 -15,
  • gwarancję wypłaty pełnego wynagrodzenia zawsze 10-tego każdego miesiąca,
  • kompletne, bezpłatne umundurowanie,
  • dofinansowanie do karnetów sportowo-rekreacyjnych,
  • profesjonalne i cykliczne szkolenia zawodowe,
  • możliwość awansu i rozwoju zawodowego w strukturach firmy.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI: 690 101 317

Prosimy o zawarcie klauzuli: "Zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 o Ochronie Danych Osobowych (Dz. U. z 2002 r. nr 133 poz. 883 z późniejszymi zmianami) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla celów związanych z procesem rekrutacji realizowanym przez Securitas Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, przy ul. Cybernetyki 21."

(Data aktualizacji: piątek, 10 marca 2017)
inne

oferty pracodawcy

Warszawa (mazowieckie)
Opublikowano 11 sierpnia 2017
Opublikowano 10 sierpnia 2017
Janki (mazowieckie)
Opublikowano 9 sierpnia 2017