Oferty pracyPakowacz mebli- hurtownia
Pakowacz mebli- hurtownia Jobman Group Kraków Kraków (małopolskie)
Pakowacz mebli- hurtownia Jobman Group Kraków Kraków (małopolskie) Aplikuj Opublikowano 10 marca 2017, do końca 9 dni

Jobman Group Sp. z o.o. - Agencja Pracy Tymczasowej zarejestrowana pod nr 2163 - poszukuje osób chętnych do podjęcia pracy tymczasowej.

Hurtownia meblowa w Krakowie poszukuje osób do pakowania mebli- oferta pracy tymczasowej

Obowiązki na stanowisku:

  • Montaż mebli i elementów meblowych
  • Składanie elementów meblowych

Wymagania:

  • brak przeciwwskazań do pracy fizycznej
  • dobra kondycja fizyczna
  • odpowiedzialność i zaangażowanie
  • jesteś dyspozycyjny/a
  • nie brakuje Ci chęci do pracy

Oferujemy:

  • elastyczny grafik – to Ty decydujesz, kiedy pracujesz i dzięki temu możesz pogodzić pracę z nauką, życiem prywatnym, etatem
  • możliwość szybkiej wypłaty wynagrodzenia - przelewem na konto do 5 dni roboczych
  • obsługę administracyjną on-line – dostęp do konta, dzięki któremu wszystkie formalności załatwiasz bez wychodzenia z domu
  • wsparcie konsultantów i Rzecznika Pracownika

Jeśli zainteresowała Cię nasza oferta, aplikuj drogą elektroniczną.

Do dokumentów rekrutacyjnych dołącz klauzulę: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz.U.02.101.926 tekst jednolity z późniejszymi zmianami)".

(Data aktualizacji: piątek, 10 marca 2017)
inne

oferty pracodawcy

Modlniczka (małopolskie)
Opublikowano dzisiaj
Nowy Targ, Zakopane, Klikuszowa, Szaflary, Białka Tatrzańska (małopolskie)
Opublikowano 28 marca 2017
Kraków (małopolskie)