Oferty pracyWyjazd na sprawdzone zlecenie do pani z Unny (ok.Dortmundu) od 1.04. Premia za święta!
Wyjazd na sprawdzone zlecenie do pani z Unny (ok.Dortmundu) od 1.04. Premia za święta! Szczecin, Wrocław, Opole, Katowice, Kielce (cała Polska)
Wyjazd na sprawdzone zlecenie do pani z Unny (ok.Dortmundu) od 1.04. Premia za święta! Szczecin, Wrocław, Opole, Katowice, Kielce (cała Polska) Aplikuj Opublikowano 23 marca 2017, do końca 1 dzień

Pani ma 93 lata, 168 cm wzorstu i waży 65 kg. Podopieczna cierpi na demencję, nadciśnienie oraz początkową inkontynencję, stara się samodzielnie jeszcze korzystać z toalety. Podopieczna ma nadciśnienie oraz niedosłyszy. Posiada drobne problemy z poruszaniem i korzysta z balkonika. Podopieczna może mieć trudności w orientacji czasowo-przestrzennej.
Obowiązki

Prowadzenie domu: robienie zakupów, gotowanie, pranie, prasowanie, sprzątanie.

Opieka: pomoc podopiecznej w codziennych czynnościach jak; pomoc przy ubieraniu się, myciu, zmiana pielucho majtek oraz przyjmowaniu posiłków. Podawanie leków do posiłków, przygotowane przez pomoc medyczną.

Praca w nocy zwykle nie występuje. Podopieczna śpi spokojnie, jednak sporadyczna praca w nocy może wystąpić i trzeba być przygotowanym do niesienia pomocy w razie gdy zajdzie taka potrzeba.
Informacje dodatkowe

Podopieczna mieszka w domu 160m2. Do dyspozycji dla opiekunki jest osobna część domu oraz dostęp do Internetu.

Czas wolny do uzgodnienia: min. 2 godziny dziennie.

Do pomocy jest balkonik oraz podnośnik w wannie.

Rodzina odwiedza podopieczną regularnie około 4 razy w miesiącu, mieszka w pobliżu.
Kontakt

Justyna Art tel. 730-733-104,

Wymagania

mocna komunikatywna/dobra znajomość języka niemieckiego

osoba niepaląca

gotowość do wyjazdu 31.03. na okres dwóch miesięcy
Oferujemy

Legalną pracę (poświadczony formularz ZUS e101);
Opłacane wszystkie składki i ubezpieczenia (karta EKUZ);
Atrakcyjne wynagrodzenie w pełni wynagradzające trud Opiekunki;
Profesjonalizm i osobiste zaangażowanie naszych Doradców;
Pełne wsparcie merytoryczne w czasie zagranicznego pobytu;
Pomoc w przygotowaniu do wyjazdu;
Kontrakty od 1 do 3 miesięcy (z możliwością przedłużenia);
Na miejscu zapewnione bezpłatne zakwaterowanie i wyżywienie;
Bezpieczne i sprawdzone miejsce pracy;

(Data aktualizacji: czwartek, 23 marca 2017)