Oferty pracyPracownik produkcji podstawowej z orzeczniem
Pracownik produkcji podstawowej z orzeczniem Oleśnica (dolnośląskie)
Pracownik produkcji podstawowej z orzeczniem Oleśnica (dolnośląskie) Aplikuj Opublikowano 19 kwietnia 2017, do końca 4 dni

Progresso dla swojego Klienta, międzynarodowej firmy produkcyjnej, poszukuje osób na stanowisko:

Pracownik produkcji podstawowej z orzeczeniem

Miejsce pracy: Oleśnica

Opis stanowiska:

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za wsparcie operatorów montażu oraz pakowanie gotowych elementów.

Wymagania:

• Mile widziane doświadczenie w zakładzie produkcyjnym,

• Umiejętność szybkiego uczenia się,

• Chęć do pracy,

• Dyspozycyjność do pracy w systemie 3-zmianowym (poniedziałek – piątek),

• Preferowane osoby z orzeczeniem o lekkim stopniu niepełnosprawności.

Oferujemy:

• Umowę o pracę bezpośrednio z pracodawcą,

• Pracę w nowoczesnym, przystosowanym zakładzie,

• Przeszkolenie na stanowisku pracy,

• Możliwość rozwoju zawodowego.

Osoby spełniające wymogi, zainteresowane ofertą proszone są o nadsyłanie CV ze zdjęciem na adres

rekrutacja @progresso.net.pl.

W tytule wiadomości proszę wpisać stanowisko oraz miejsce pracy.

Informujemy, ze skontaktujemy się jedynie z wybranymi osobami.

Prosimy o zamieszczenie klauzuli o ochronie danych osobowych.

[Certyfikat MPiPS: 540]

(Data aktualizacji: środa, 19 kwietnia 2017)